Gidene "kal" dememek gerek bazen...

Gidene “kal” dememek gerek bazen…

4 Koskoca yıl..Gitti ve bitti..Geriye dönüp bakıyorum da ne çok anı biriktirmişiz..Ağlamışız,gülmüşüz,sevmişiz;ama yenilmişiz..İnsan aynı anda pek çok kişiyi kaybedebiliyormuş meğer..Sevdiğini,dostunu,öğretmenini.Hepsi bir hepsi “o”.Geriye kalan kocaman bir yalnızlık,gönül yarası,kalp ağrısı.Siz ona kavuşmak için günleri sayarken o zamanı durdurur.ne sayılacak gün ne de kavuşulacak yar bırakır size.her şeyi alır gider.Yapayalnız kalırsınız,kimsesiz.Geçen yılki ayrılığınızda 3 gün sonra yüzlerce km aşar gelir ve yana yakıla özür diler.İnsansınız ya affedersiniz..Seviyorsunuzdur da..bir yıl boyunca sorunsuz geçer,bazen söylemese de sevdiğini, öyle bir bakar ki gözlerinizin içine, hayat durur, kelimeler susar,kalpleriniz dokunur birbirine..anlarsınız o an çok sevildiğinizi..ve bir gün gelir,ayrılık tekrarlanır.iki gün öncesine kadar size sarılmak,sizi görmek için can atan,sizi özleyen adam, birden susar..Siz de susarak cevap verirsiniz..Dayanamaz ararsınız,bitti, olmuyor,sevmiyorum artık der.Hayatınızın şokunu yaşarsınız.neden diye sorarsınız..sen üzülme diye bitiremedim bu zamana kadar der yüzsüzce,sanki başına silah dayamışım, zorla sev beni demişim gibi.Karşınızdaki sevdiğiniz adam değildir artık,bir yabancıdır..Oysa hep şımartmıştır sizi hep sevgi sözcükleri duymuşsunuzdur ondan.Kim bu adam? dedirtir size.İnanamazsınız önce beyniniz algılamak istemez bu gerçeği..gidiş değildir canınızı bu denli acıtan, gitme şeklidir, üslubudur.Her cümlesi biraz daha yakar içinizi.zaman geçer,kızgınlığınız geçer, sevginizle baş başa kalırsınız..Enteresan bir şekilde demin konuşmuşsunuz iyi geceler demişsiniz birbirinize,yarın da görüşecekmişsiniz gibi gelir.Sanki arayacaksın birazdan ve “aşkım” diyerek açacak telefonu..ama ne siz arayacaksınız ne de o aşkım diyecektir artık..Unutmaya çalıştıkça daha çok hatırlarsınız,özlersiniz..Gözlerinizi uykuya değil, o’na kapatırsınız..Gördüğünüz düşlerde hala sevdalısınızdır,hala yan yana..Ben hala sevdalıyım, hala onunla..Ama ne kadar zor olsa da,ne kadar yüreğiniz ağrısa da gitmek istiyorsa izin vermelisiniz bazen..Bırakın gitsin.. Direnmemeli,zorlamamalı ki gün geldiğinde, pişmanım,affet diyebilsin..sizi bıraktığı gibi bulabilirse eğer...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Gec aynanin karsisina bak kendine.. Deki nerde hata yaptim ben? Hatasizmisin? Eminmisin kendinden... Yapman gereken herseyi yaptinmi? Ozaman deki; Ben degil o kaybetti... Inan ayriliklar guc katar insana, birdaha kiramaz kimse seni bukadar emin ol... Emin ol birgun pisman olcaktir!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• en güzeli seviyormuş gibi yapıp sevmemek mantıklı olan bu

0|0
    0|0
  • aynen öyle çıkarsa bi gün karşıma affet dese keşke söyleyecek o kadar kelimem var ki... beni bıraktığı gibi bulmasına gerek yok nah bulur bundan sonra beni :)

0|0
    0|0
  • gıden gıtmıstır kal dedıgını sadece sen duyarsın

0|0
    0|0
  • gitmek isteyene kal demiceksin.ne kadar durursa o kadar zarar veriyo.eninde sonunda da gidiyo zaten

0|0
    0|0
  • ne anladın 4 seneden verdinde ömrünü noldu değmeyen birine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir ayrılık daha,ateş düştüğü yeri yakarmış.. nedesek boş.. sende biliyorsunki zamanla küllenecek,önceliğin değişecek.. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • gitmek isteyene kal denır mı çürümüş cesede sen ölemezsin der gibii gıdene hadı s2k tir gıt denır bazen :)

0|0
    0|0
  • ayrılma sebebiniz nedir ki ? üzüldüm ...

0|0
    0|0
    • giderek farklılaşan hayat beklentileri desem doğru olur sanırım..ben aynı kaldım o koşullar değiştikçe farklı olduğumuzu düşündü..çok tuhaf..sevgi varsa sebepler önemsizdir ama yoksa har şey sebeptir zaten..

• gidene kal demee

0|0
    0|0
Yükleniyor...