Nani mi Podolski mi?

Bir zamanlar webo ile drogbayı karşılaştıran fb taraftarı Nani Podolski karşılşatırmasına güler olmuş. Nani ve Podolskinin birer cl kupası bulunmakta. Podolskinin artı olarak dünya kupası bulunmakta, ayrıca gol ve asist sayıları podolskinin daha fazla.

Şunu söylemek gerekir Nani taraftarı heyecanlandıran bir transfer şahsen bende heyecanlanırdım ama podolski takıma daha çok katkı sağlar gibi.

Bjk portekizlilerin en iyisini getirmişti q7 sonu ne oldu biliyoruz:)

Güncellemeler:
2 kupa 4. yildiz diyorum adam bilal kısa diyor hahahaha:D

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• 1. si q7 portekizlilerin en iyisi değildi :) , 2. si weboyla drogbayı kimse karşılaştırmadı, 3. sü podolski son 2 sezonunda 4 gol atmış bir gol makinesi. geçen sezon interde ayağa pas bile yapamıyordu :D nani potansiyeli belli bir oyuncu, potansiyelini verirse Fenerbahçe'ye çok katkı sağlar.

0|0
    1|0
    • hangi futbol adamına sorarsan sor ronaldo dan sonra (o dünyanın en iyilerinden olduğu için portekizin en iyisi dedim) en büyük portekizli yıldız q7 didir. Nani iyi bir kanat oyuncusu ama q7 adam futbola farklı bakış açısı sunan bir topçu, topa vuruş şekli bir olay.. twiteerde webo ile drogbayı karşlaştıran çok oldu yaşı fazla webo daha yararlı olur gibi. Podolski son 2 sezonda değil sadece inter kariyeri kötü, nani iyi olsaydı zaten manu bırakmazdı aynı podolski iyi olsa arsenal bırakmıyacağı gibi değil mi? Podolskinin takıma çok daha fazla katkıda bulunacağını düşünüyorum naniye göre:)

• bilal kısa diyorum iyi geceler diliyorum adhas

• podolski

0|0
    0|0
  • Ikiside iyi transfer kiyaslamak yerine onlari izlemenin tadini cikaralim daha nice unlu futbolculari Turkiyeye getirmek dilegiyle Futbol kardesliktir

0|0
    0|0
  • q7 sana göre sn iyi Portekizli,
    izleyip göreceğiz

0|0
    0|0
  • Podolski

0|0
    0|0
  • mühim olan insanlık

0|0
    0|0