Karnitin (L-Carnitine) etkili mi?

yağ yakmaya yardımcı olmakta gerçekten etkilimi? bugün xenical sordum eczacıya yaşlı kadın bana l-karnitin önerdi ama tabi ben çok yemek yiyorum abur cubur falan fazla kilon yok bence bunu bir dene falan dedi buraya sorim dedim etkisizse vakit kaybetmek istemiyrum onunla 10kg fazla var

Güncellemeler:
Lkarnitin ile birlikte yemeklerden gelen yaglari sindirime girmeden disari atan ilaci kullanicam biraz fazlami yapicam acaba
Xenicale bu sabah basladim bakalim neler olucak

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Xenical'dir Reductil'dir bu tür ilaçlara bulaşma hiç. Yok yere kendine eziyet etme.

Piyasada onlarca farklı markanın karnitin ürünü var. Yağ yakımını destekleyici üründür ama mucize beklememen gerek. İyi bir beslenme ve sporla karnitinsiz de istediğin etkiyi yaratırsın. Hele hele ben abur cubur yemeye devam edeyim, nasıl olsa karnitin alır kullanırım mantığıyla hiç yanaşma.

0|0
    0|0
    • dün gece yatmadan önce 5 kornet falan yedim çok iyiydi^^ peki spor ile kartinin genede işe yaramazmı yemekten kesmeden

• Yan etkilerinin hiçbirini yaşamadın mı? En kötü kısmı yenilen yemek fazla yağlıysa, ilacın etkisiyle yağ direkt olarak sindirim sistemine yönlendirildiğinden gün içerisinde kontrol dışında anüsden yağ sızıntısı yapmasıydı. Bunu yaşamadın mı ilk 1 haftalık süreçte?

• hayır hiç sızıntı olmadı ama büyük wv ile birlikte yağ çıkıyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Karnıtın ne?

0|0
    0|0
    • depolanmış yağlara öncelik tanıyan ve yanmasında hızlı rol oynatan bir ilaç

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...