Başbakanın Muhteşem Yüzyıl'a sataşmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

başbakanın muhteşem yüzyıla sataşmasını nasıl değerlendiriyorsunuz? bana göre yanlış bir davranış. sonuçta bi dizi yani bu kadar abartacak ne varki

Güncellemeler:
yıldızları göremiyorum :) 5 yıldız lütfen

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence tamamen haksız bi sataşma

o filmde 160 saatlik yaklaşık bi görüntü var sadece toplasan belki üç beş dakkalık yatak sahnesi var gerisi sarayda yönetim ve entrikalarla ilgili

Padişah da sıradan bir insandı tanrı değil ki onun özel yaşamı olmasın

sanki yokmuş gibi davranamayız

çocuk uyutur gibi de

saflıkla onları dünyevi şeylerden uzak varlıklar olarak gösterme çabasının temsilcilerinin ekmeğine yağ sürmeye çalıştı başbakan

Tarih gerçekleri gizleyerek anlaşılmaz

bence sadece bir dizi değil

tarihimizin aydınlatılmamış bir bölümüne ışık tutan çok önemli bir yapıt

severek izliyorum

0|0
    0|0
  • Dizinin başında sözü geçen tarihten ve tarihi kişilerden esinlenerek yaratılmıştır yazıyor . Ama direk aynısını çekiyoruz . yani aslında saçma bi durum gündem değiştirmek için yapıldığını düşünüyorum . Bir başbakanın işi tv dizileri değildir . Başında olduğu ülkeye refah getirmektir yapılan dizileri eleştireceğine örnek alması gerekir ama siyaset işte ypıcak bişey yok .

0|1
    0|0
  • Dizi ama Tarihimizi karalayan bir dizi sonuçta medya sayesin de yabancı ülkeler de izleyebiliyor ve Tarihimiz hakkında yanlı fikirler ediniyor kaldırılırsa çok çok iyi olacak.

0|0
    0|0
  • başbakanın umrunda mı osmanlı sanki. müslüman olduğuna bile inanmıyorum ama gündemin değiştirilmesi lazım.bunlar siyasetçi değil ilizyonist mübarek. dikkatini başka yere çekerek kirli işlerini yürütüyolar. olay bundan ibaret

0|1
    0|0
  • bir basbakan olarak yanlis bir tepki, bir vatandas olarak dogru bir tepki olabilirdi..

cunku basbakanin bu tavri sansurun onunu acabilir ama bir vatandas boyle bi tepki verebilir oasi ayri..

demek istedigim tepki dogru ama basbakan olarak bu tepkiyi vermesi dogru degil..

0|0
    0|0
  • abartacak çok şey var arkadaş bu topraklarda rahat rahat oturuyorsan huzurun varsa hep osmanlı devleti sayesindedir kanuni sultan süleyman seferlerden zamanmı bulabiliyordu ki haremden kız beğensin koynyna alsın arkadaş bir padişah kalkıpta haremden kız alacak kadar basit değil kusurabakmayın sonra hürrem film fırıldak peşinde şunu öldür bunu öldür felan geçin onları ben bir osmanlı torunu olarak tasnif etmiyorum arkadaş gitsinler başka dixzi yapsınlar

0|0
    0|1
  • Başbakan bir terör illetini ile mücadele etsin oturup dizimi izliyormuş

muhteşem yüzyılıda kaldırsa iyi olur

saçma sapan bir dizi

0|1
    0|1
  • dünya tarihine damgasını vurmuş cihan şümul bir imparatorluğu karalamak kimsenin haddi değil haddini bilmeyene haddi bildirilir...

0|1
    1|1
  • gündem kapama. mansur el sabahın güzel bir skeci. dinleyin yıllar önce yazılmıştı ama geçerli.

0|0
    0|0
  • Doğru. Adam Belgesel Çekmiyor Kardeşim. Onun Kendi Yorumu.

0|1
    0|0
  • sülümana dokunmasın bizi tanıtıyo

0|0
    0|0
  • hıc ıyı degerlendırmıyorum

0|0
    0|0
    • adamlar seferlerden zaman bulamıyordu ki saltanat sürsünler herzaman halkın huzuru refağı için çalıştılar yani akılları başları uçkurlarında aşkte değildi

• Haremden rahatsız haklıda,Haremdekiler Kanuni'nin dünya ahret bacısıydı :)

0|0
    0|0
  • adam dünya lideri heheyttt bize laf düşmez!

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• İzlemiyorum ama ne zaman kanal değiştirsem ve denk gelse ya haremde kadın kavgası yada padişahın halvet sahnesi var :D Bir zahmet cinsellik dışı şeylerde olsun.Her dizide cinsellik var zaten.

0|0
    0|0
  • okul kıyafetlerini serbest bıraktı muhteşem yüzyıla sataşdı sırf gündem değişsin insanlar başka şeylerle uğraşsın die saolsun halada milletimiz onu seçiyor ben daha ne diyim ...

0|0
    0|0
  • o diziyi hiç izlemedim ama, diziye çevrilmiş eserler bile konusunu kısmende olsa saptırıyor hangisi saptırmadı sanki! o erdoğancık boş şeyleri konuşmayı sever

0|1
    0|0
Yükleniyor...