Seviyor mu? yardım edin kafam karıştı ..

bi çocuk var okulda ,aynı sınıftayız. ilk zamanlar bakışmıyoduk yani arada sırada göz göze geliyoduk o zamanlar zaten bende başka birini seviyordum sonra bana bakarken yakaladım bi kaç kere ben bakınca da hemn başını eğiyo yada başka tarafa bakıyodu. aklıma düştü tabi. ben diğer çocuğu unutmak istiyodum çünkü serseri bildiğiniz ama bu öyle değildi tam istediğim erkek tipi :) neyse bakışıyoruz gözümüzü çekiyoruz hemen falan derken o bi kızla çıkmaya başladı sevmiyodu kullanmak için çıktığını söyledi. hatta kıza ben laf söyledim oralı bile olmadı kızı savunmadı.sonra kızdan ayrıldı.bide benim ilgilendiğim şeyleri özellikle yapıyo.mesela ahlaklı kişilerden hoşlandığımı söylemiştim namz kıldığını söylüyo bana :) laflarıma atlıyo bide :) haa unutmadan dün bi erkek var bizim sınıfta onun arkasındaki sıraya oturdum ona baktım bana bakıyodu ben bakınca gözünü çevirdi. öğle arasıda eski sevgilisinin yanına gitti gözümün önünde :/ sizce seviyo mu yoksa benim kuruntum mu abartıyo muyum ? yardım edin :(

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Madem ahlaklı kişilerden hoşlanıyormuş o ahlaksız neden başka kızı kullanıyor,kendiyle çelişiyor?!

Namaz kılıyor güya ama onun ahlakını alamamış.

Önce bu sorunun cevabını ver kendine.

0|0
    0|0
    • bu soruya cevap verebilmem için ondan nefret etmem gerekiyo :(

• Aklını kullanamıyorsan,ben senin yerine kullandım.İyi akşamlar.

• Şunu merak ediyorum. sadece şunu .. Acaba bu forumda ergenler ve ergen olmayanlar aralarında bir sayım yapılsa ergen olmayan bir allahın kulu çıkarmı bir kaç kişi dışında ? nolur lütfen ya.

2|0
    0|0
Yükleniyor...