Beni gerçekten sevse bu kadar acele etmez miydi? Sen olsan ne yapardın?

bugün erkek arkadaşımın evine gittim 3 aydır çıkıyoruz... düşüncesi benimle evlenmekmiş bu yüzden de ileri için adımlar atmamız gerekiyormuş. bende buna uygun olmadığını belirtince çık o zaman hayatımdan ya da evlenceksen birşeyler yaşayalım dedi. onu sevdiğim için onu redtetmedim. ama suan pişmanım ne yapçağımı şaşırmış durumdayım. düşünüyorumda bir yandan beni gerçekten sevse bu kadar acele etmez... ama hata da benim ilk başta pas verdim..

0|0
16|16

En İyi Kız Görüşü

• valla sen kazığı baya bi yemişsin evlenmeden senle birlikte olmak isteyen bi erkeğin amacı bellidir zaten sen umut bekleme en iyisi çünkü günün birinde onun dediği lafı hatırlatırsan o da sana aynen şunu der'' ben öyle dedim diye sen bana verdiysen ben nerden bilebilirim belki başkasına da verirsin'' bu laf karşısında sende afallicaksın ki öyle de olur zaten..geçmiş olsun hem çok büyük bi günah işledin hemde basit biri gibi gösterdin kendini... kızların hiç değilse sahip olduğu iki şey vardır biri bakireliği diğeri ise gururu bu ikisini sattıktan sonra o kişi artık yaşasada bişey farketmez...

0|0
    0|0
    • düşüncene saygım var..katılıyorumda bir çoğuna..lakin çok acımasız eleştirmişsin :) insan hayatta hata yapabilir..zatn pişmanım demiş..keşke bu kadar ağır yüklenmeseydin..

• öenmi yok ilk defa kımse anltsm hersk aynı deyı der zaten... ama kımse ıcınde ne fırtınalar koptugunu bılmez...

• kişi o olayı yaşamadıktan sonra ne kadar laka luka yapsada avutmaya çalışsada veyatta seni anlıyorum gibi laflar kurmaya çalışsada bnlar sadece dilden çıkan kelimeler olur tıpkı benim yaptığım gibi:/ ne diyim allah o çocuğu ıslah etsin valla... dediğim gibi kndini toparlamaya bak yavaş yavaş bütün ömrün böyle geçemez ya intihar en büyük hata olur zaten sen gönülden tövbe edip o işi bi daha yapmazsan allah affeder insanların düşüncelerine kulak aldırma onlar herşeyi atıp tutar ztn..

Erkekler Ne Diyor 16

• 3 ayda cidden evlenmek istedigini söyleyen bir erkekten korkacaksın tabi ki.

Yanlış yapmışsın. Hiç mi aklına gelmiyor birşey.

Şimdi ne olacak ?

Onun amacı senin kendine baglamak sadece

Sen ne yapacaksın simdi onu kendine baglayabilecegini mi düşünüyorsun=?

Geçmiş olsun

1|1
    0|0
  • Zamanın bir önemi yok ha 3 ay ha 3 yıl , baş başa bir evde kalacağınızı biliyordun ne olmasını bekliyordun ki , seninle evlenmeyi düşünen birisi evlenene kadar bekler birliktelik için , bugün yatalım sonra evleniriz demez .

1|0
    0|0
  • Senin kararına saygı duyması gerekir..seven insan böyle davranır..Ufak tefek tavizler her zaman olur ama böyle çirkin davranmasını anlayamadım..Seven birisi bu tarz davranmaz..Keşke kendinden ödün vermeseydin..yada umarım vermemişsindir..seninle bu yüzden beraber olacaksa bırak olmasın..kendini kullandırtma..

1|0
    0|0
  • hala geç değil taviz verme asla sonra çok ama çok pişman olursun belli ki seni sevmiyor.Cinsellik bu kadar önemli olmamalı bir insanın hayatında.Sonradan acı çekmek istemiyorsan asla ama asla evlenmeden bazı şeyleri yaşama.Şimdiden yaşarsan evliliğin ne anlamı varmış bir sor bakalım evlilik onun için ne demekmiş

0|0
    0|0
  • Zorlamış seni. Evlenmeyi bahane olarak kullanması seven bir erkeğe yakışmıyor. Hayat senin hayatın ama böyle bir davranışla karşı karşıya kalmak bile çok kötü.

1|0
    0|0
  • çocuk seni kovuyor sende tamam diyip istediğini veriyorsun : )

0|0
    0|0
  • ne kadar safsınız be abicim müstahak size

0|0
    0|0
  • şu anlattığına göre bütün suç sende kım dıyor daha 3 ay sevgılıyken gıt çocuğun evıne dıye sana ya o kadar park bahçe cafe bıttı eve mı geldıydı sıra şimdı yarın bir gun düşündum de benım evlenecğim bırı değilsın derse ne yapacaksın

0|0
    0|0
  • kız milleti saf diye bosa demiyorum seni kullanmıs resmen sen de göz göre göre izin vermissin )) , buna degecek birisiyle yasasaydın da pisman olmasaydın bari

0|0
    0|0
  • Yaşınız kaç bilmiyorum ama olurda onla evlenmezsen bu duruma alışır gidersin merak etme..

0|0
    0|0
  • Zaten yapmışsın dediğini ama endişelenme.

Sevip sevmediği konusunda birşey diyemem insanlar sevdiği insanlarla birşey yaşamak isteyebilir bu normal.

0|0
    0|0
  • sana yazık olmuş... kandırmış seni.. güle güle artıkk

1|0
    0|0
  • sen daha gencsin belli. alışırsın zamanla

0|0
    0|0
  • Evlenmeden önce bir hata yapayım demeyin sakın. sonuçta 3 ay çok kıa bir zaman

0|0
    0|0
  • gerçekten sevse seni kovmazdı...

0|0
    0|0
  • ilk defa cinsel ilişkiye mi girdin yoksa onunla ilk defa cinsel ilişkiye mi girdin?

0|0
    0|0
    • girmek değil aslında gırcektım sonradan kötü olmaya basladım ben canım yanıyor dıye lavaboya kactım sonra zaten cıktık evden... bana orda mısın dıye mesaj attı cevap vermedım.. ama dediğini yaptıgım ıcın yıne de kendımı kotu hıssedıyorum.

• yuh be soran kardeşim. şimdi bu erkek arkadaşın ileride eski erkek arkadaşın olsa ve yeni arkadaşın sorsa geçmişinle ilgili bir iki sual ne cevap vereceksin? buna yeltenmiş olman bile tam bir iradesizlik.

Kızlar Ne Diyor 15

• Ne güzel kandırmış seni.. İleri gitmek için adımlar atılacakmışmış.. Evlenecekseniz bir şey yaşayacakmışmışsınız.. Kanun mu bu?

Hadi bu zeka gerisi bir laf sarf etti, sende buna inandın mı arkadaşım?

Ne deyim artık çok geç.. Ben olsam ayrılırım ama şimdi sen bunun seninle evleneceğini falan sanıyorsun galiba halaa..

1|1
    0|0
  • Hemen ıstemeye gelsınler senı yoksa yandın :...

Bıle bıle lades..

2|0
    0|0
  • Acelesi yok evlenince yaşarız diyemedinmi .. evlenecek yada evlenmeyecek her adam bunu ister belki seni dener .Senin yapacağın şey sadece demosudur .

0|0
    0|0
  • Böyle bir sınır koyuyorsa senin önüne suratına bir tane patlatıp o evi terk etmen gerekirdi bu kişi seninle ciddi düşünmüyor çünkü çok açık belli.

0|0
    0|0
  • bu saçmalığa nasıl inadığını çok merak ettim

0|0
    0|0
  • reddetmedın?helal olsun sana ya artık canı ısteyınce arayıp canı ısteyınce aramayacak senı.hatta ayrılıcak sonra ıhtıyaç gıdermek ıçın gerı gelecek anlamıyorum evlenmeden neden yapılırkı bu ısler.hayır yapıyorsanda senı sevenle yapsaydında barı en azından pısman olmasaydın

1|0
    0|0
  • seni gerçekten sevseydi, bu tarz bir cümle kurmazdı büyük bir ihtimalle. ''ya bir şeyler yaşarız, ya ayrılırız.'' bu da ne demek yahu? bence kendi iyiliğin için kararlarını kendin vermelisin. eğer gerçekten devam etmek istiyorsan devam et, yok ben daha düzgün ilişkiler kurmak istiyorum diyorsan da ayrıl. kararını kendin vermelisin. ayrıca yaşın evlenmek için genç gibi geldi bana. ne olursa olsun üzme canını sen.

0|0
    0|0
  • sakın evet deme bu buyuk bır fedakarlık ve bunu sen yapmak zorunda değilsin her sevgili bir şeyler paylaşmak zorunda da değildir o yüzden sakın böyle bir şey yapma sırf bunun için gidecekse bırak yol ver gitsin

1|0
    0|0
  • şimdi bişeyler yaşamasaydınız seni bırakacakmıydı yani?

0|0
    0|0
  • artık olan olmuş. Üzülsend e bişey değişmez ama bundan sonraki hareketlerin önemli onunla olduğun için seni kullanmak isteycek

çok dikkat et akıllı ol bundan sonra

1|0
    0|0
  • kendini kullandirtmissin seven adam zaten oyle soylemezdi

0|0
    0|0
  • pişman olacağın şeyi yapmasaydın keşke... :((

1|0
    0|0
  • Kske ypmsydn.bn pisman olcgni dusunyrm

1|0
    0|0
  • saflıkta sınır tanımıyor benim hemcinslerim. sizin gibilere acımıyorum erkeklere de kızmıyorum

0|0
    0|0
  • evlenecekse bunu evlendikten sonra söylemesi gerekir ve bir an önce evlenmek ister boşver kafını takma .

1|0
    0|0
Yükleniyor...