Her dizi, filmden sonra karakterimi kaybediyorum..

Korku filmlerinden veya her gördüğünden çabucak etkilenen,korkan,tırsan biri değilim.Ama özellikle anime tarzı dizileri izledikçe bu hayatın ne kadar saçma olduğunu anlıyorum.Herkesle aynı hayatı yaşıyor olmak beni deli ediyor.Saçma sapan şeyler için uğraşmak beni deli ediyor.İzlediğim her dizi,film hayatımın saçmalığını hatırlatıyor bana ve tekrar gerçek dünyaya döndürüyor gibi hissediyorum.Ölümden sonraki dünyanın gerçek dünya olduğunu düşünüyorum ve bu hayatın gerçek olmadığını söylediğimde tepki verenleri anlayamıyorum..Sizde sıkılmadınız mı milyonlarca insanla aynı hayatı yaşamaktan, sadece bir piyon gibi?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• o yuzden bazen cılgınlık yapmak gerekıyor akıllı olup dunyanın kahrını cekecegıne delı ol dunya senın kahrını ceksın dıyorum;)

0|0
    0|0
  • Bende Supernaturel deki Castiel olmayı çok istiyorum ama olmuyor...:)

Takma kafana

1|0
    0|0
  • ne yapalım çare yok :D

0|0
    0|0
  • one piece yi izle bak

0|0
    0|0
  • o zaman izleme film mesela ben hiç film izlemiyorum yarışmaları izliyorum film hep hayal ürünü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı hayatı yaşamadığım,hiç kimse ile aynı ayakkabıyı giyinmediğim için sıkılmıyorum.Hepimizin acıları,mutlulukları,serzenişleri... farklı;hatta ve hatta bu duyguları bile kendi kapasitemize göre hissedebiliyoruz:)

Nasıl aynı olduğunu söylersin?!

Onu da geçtim hepimizin bir görevi var bu dünyada,bir şey yaparsın veya söylersin ama o hareketin kimlere ulaşır bunu bilmiyorsun,bir de bu yönden bak olaya.Kimlerin hayatını değiştirmiş olabilirsin küçük bir hareketinle hiç düşündün mü:)?

Hayata iğne deliğinden bakma...:)

0|0
    0|0
  • evil dead 1 izle <3

0|0
    0|0
Yükleniyor...