Kickboks vs boks sizce hangisi?

kickboks vs boks sizce hangisi arkadaşlar
kickboks çünkü tekme var diyenler yazmasın arkadaşlar

Güncellemeler:
kickboks vs boks
Kickboks vs boks.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Boksör her zaman daha uzun süre dayanır. 15 raund maç yapan boksör adam bırakta 3-4 raund maçı zor bitiren kick boksörleri dövsün. Yani ilk raund dayak yese bile daha sonra tecavüz eder kick boksöre. Boksa eskiden duyulan saygı artık kalmadı. Boks şüphesiz dünyanın en zor sporudur.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim.

• @trueblood34 tabi ben boşuna boks yaptım o kadar zaman zaten hiçbir şey bilmem. Kick boksta deli gibi açık verirsin hele o tekmeleri atarken. Ayrıca hangisinin sarfettiği efor fazla demişsin, kick boksta rakibi uzaklaştırabilirsin tekmelerle vb. kendine az da olsa dinlenme süresi sağlarsın fakat boksta rakibi uzaklaştıramassın. Gelelim tekme konusuna, tekme boksa göre avantaj sağlar fakat sen tekmeyi attığında boşta kalırsın duruşun tamamen bozulur, kick boksun tekmeleri tamamen dengesizdir bana göre ve aptalcadır benim şahsi fikrim bu. Kick boksun temeli boks zaten ayrıca bir boksör on yıllarca çalıştığı halde hala çalışmaya devam eder bu çalışma kendini geliştirmek içindir kendinde olan potansiyeli korumak için değil sürekli bir gelişim içinde e sen bu gelişimi bacak ve kol olarak ayırdığın zaman bir boksöre göre kolların daha az gelişmiş olacak bacaklar konusunuda bahsettim az önce bence tamamen bir boksöre karşı kick boks tekmeleri çok açık verir ve dengesizdir.

• @trueblood Buraya gelip yok ne anlarsın şöyle böyle yazıyorsun adam gibi gelip tartış ben zaten tartışmaya açık bir insanım bir şey bilmiyorsam bir konu hakkında yazmam, ayrıca ben her konuda kesinlikle haklıyım diyen biri de değilim illaki hatalı veya doğru olduğumuz şeyler vardır. Ayrıca sokakta dövüşmek için düşünelecekse en iyi spor güreş ve bokstur. Sporları karşılaştırmak olmaz ama aşağıda ki arkadaşlara cevap olarak yazdım ve mantıken baktığımızda 15 raund dövüşen adam elbette 4 raund dövüşen adamdan daha çok kondisyona sahiptir. Kimse gelip kick boksör, boksörden daha çok kondisyona sahiptir demesin iki spor dalıda kendini maçlara hazırlar yani boksör 15 raundluk maça hazırlarken kick boksör 4 raundluk maça hazırlar kendini olay bu yani sen 4 raundluk maçlara çıkan birini 6-7 raundluk hareketli bir maça sok yorgunluktan hiçbir şey yapamaz.

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 2

• Muay thai en iyisidir. Muay thai zaten kick boks un diz ve dirsek olanı. Ben gidiyorum birkaç aydır ve eğer kızsan ve kendini savunman lazımsa kick boks veya muay thai ye git. Kick boks esneklik boks ise güç gerektirir. Yani bir kıza en uygunu kick boks ya da muay thai :)

0|0
    0|0
    • Bende zaten 5 aydır kickboksa gidiyorum ama boks her zaman daha guzel geldi gozume

• Muay thai yi dene bir ara hiç zorlanmazsın kick boks dan sonra neredeyse aynı zaten hem ek çok iyi hareketler var

• Teşekkürler

• Fark ne bilmiyorum ama bence boks

0|0
    1|0
Yükleniyor...