Fitness'da agirlik kaldirmadan, kas yapmadan incelebilirmiyim?

53 kiloyum ben evde mekik felan çekiyorum ama aklima fitness'a gitmek geldi. Agirlik kaldirmadan fitness da napabilirim? Bacaklarim ve belimi inceltmek istiyorum. Sizce gitmeli miyim? Yoksa sadece evde mi yapiyim mekik egzersiz felan.1ay gitsem kac tl tutar?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Salona göre değişir üniversite içerisinde salonları tercih etmeni öneririm hem daha ucuz hem daha uygun öğrenci olmasanız bile daha makul... fitness kelimesinin manası güzel görünmek tabiki fitnessa gitmeden bisey yaparsin ama kaç yılda orasını bilemem bana göre ağırlık kaldırmadan yapılmaya çalışılan çalışmalar taşıma suyu ile degirmen döndürmeye benziyor. kadin veya erkek fark etmez işin temelinde yağ yakmak var bunun en sağlıklı yöntemi ağırlık kaldırmak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 1 - neden ağırlık kaldırmak istemiyorsun
    2 - kilon normal geldi ne kadar incelmek istiyorsun
    3 - 1 ay gideceksen hiç gitme evde devam et

0|0
    0|0
  • Kardiyo yaparsın

0|0
    0|0
  • spor salonuna gidersen hem daha iyi şekilde kilo verirsin hem vucudun sıkı ve şekil olur max 100 tl . evde plates hareketleri ile aynı şekilde sıkılaşıp kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Zumba, plates ve step aerobic yapabilirsin :) tamamen yağ yakımı ve kardiyo üzerine çalışmış olursun.. buna destek olarak squat yapabilir, hafif ağırlıklarla sırt, omuz ve kollarını kısılaştırabilirsin

0|0
    0|0
  • Spordan once yemene icmene bak hic bisi yapamdan 2 ayda 10 kg verdim ama canım nasıl kola cips istiyorrr

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • sana ağırlık kaldırarak incelebileceğini kim söyledi.

0|0
    0|0
  • Acı yoksa gelişim de yoktur. :) Bir dene yine de emin konuşmayalım.

0|0
    0|0
  • Aerobik bisiklet plates

0|0
    0|0
  • Pilates yap evde al seti

0|0
    0|0
  • push up Squat vs bir ton hareket var sıkılaşmak için

0|0
    0|0
  • Fittnesden ziyade mutfakta incelebilirsin mumkun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraz olsan kas yapmadan mumkun degillllll. mekik diyosun ama basla mekige bir sure sonra karnindaki sertlesmeyi farkediceksin. surprizzzzz!!! o kas :D gozle gorulur olusmaz ama olur yani.3 beyazdan uzak dur kardio yap. salona git en fazla 80 100 bisey odersin

0|0
    0|0
  • Kardio yapacaksın eliptik bisiklet koşu bandı

0|0
    0|0
  • Incelirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...