Platesle kilo verilebilir mi?

Arkadaşlar benim biraz fazlam var uzunca bir diyet sonrası verdim ve biraz kaldı birazdan fazla gibi. :D neyse evde platese başladım hem seviyorum hem spor salonunu sevmiyorum neyse benim sorum platesle sıkılaşacağım her gün 1 saat bütün malzemeleriyle tamam ama bu fazlalıkları veremez miyim bu fazlalıklarımla mı sıkılaşacağım? Yani mesela bacağımda fazlalık var kilo verip sıkılaşırsak daha güzel durmaz mı ya da ikisi de aynı anda olur mu bu plateste? :)

Güncellemeler:
Güncel ya :D:D:D

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Plates yap tabi, hem sıkılaşırsın hem incelirsin yani yağların azalır. Günlük harcayacağın kalori miktarı artacağı için enerjinin bir yerden karşılanması lazım, vücut ilk olarak karbonhidrat ve yağları kullanır, sen diyete devam edeceğine göre hem zayıflayıp hem sıkılaşırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kilo değil fazla olan aslında yağlardır sen o yağların yerine kompleks protein koyacaksin ki vücut sıklaşsın. kiloya bakmayın yani ben spor yapmadan önce 70 tim 6 ay sonra 78 olsum ancak yağ olarak degil kas olarak kütlem arttı örnek verdim... bunun gibi yiyecek önemli aç kalmayın diyet tavsiye etmem sporcu Beslenmesi daha uygun... Platesle kilo vermek zor biraz koşu yapmanı tavsiye ederim yağ yakimini hızlandırmak için şart koşu ile kilo vermek mümkün ancak tavsiye etmiyorum onun yerine erkekler gibi fitness ağırlıkları alıp çalışman daha uygun ve amacına daha cabuk ulaşırsın

0|0
    0|0
    • Koşudan nefret ediyorum ya platesle 2 günde Sıkılaştm sanki

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...