Hayatınızda işe yaramadığınızı hisseder misiniz?

hayatta kendinizi işe yaramaz hissettiğinizde ne yaparsınız? yaptığınız şeylerin çoğu başarısızlıkla sonuçlansa kendinizle ilgili nasıl bi karar alırsınız?

Güncellemeler:
çok isteyerek yaptığın şeyin sonucu hep başarısızlıkla sonuçlanırsa belki dışardan bakıldığında çok önemsiz gibi duran bu durum insanı ağır bunalıma sokuyor ne yapacağını bilemez duruma düşüyorsun. bi bakıp ben ne işe yaramazım bile diyorsun hayatında önemli bi şeyi bile başaramıyorsun diyorum...

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Her işe başlarken, içinde başaramama korkusu duyarsan, bilinçaltı bunu emir olarak alır başarısız seçeneklere ve davranışlara yöneltir seni... BİLİNÇALTI BİRAZ ÇATLAK BİRŞEY..

Hatırla geçmişte başarılı olduğun zamanlarda sonuçları hiç aklına getirmediğin, kaybetme korkusu olmadan giriştiğin şeylerde başarılı olmussundur..

Atatürk derki: Muvaffakiyet, muvaffak olacağım diyerek başlayanındır.. (muvaffakiyet=başarı)

Her işe başlarken kendinden emin şupheden tereddtüten uzak olarak başla. aklına olumsuz şeyler geldiğinde hemen olumsuz düşünceleri yok et. başka şey düşün. zamanla düzelirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Önemli olan yaptığınız şeylerin başarılı yada başarısız olması değil!.. DOĞRU olup olmaması..

Sen doğruları yapmışsan kaybetmek aslında kazanmaktan iyidir..

"üzülmeyin, gevşemeyin, doğru yolda iseniz kazan siz olacaksınız" ALİ İMRAN suresi 139. ayet

0|0
    0|0
  • bir boy abdesti alırdım heralde hehehe tabi işin şaka kısmı bu :D bence yaptığın yanlışları tekrarlamayarak tecrübe kazanılabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Elin ayağın sağlamken , bu hayata gelmişken neden kendini işe yaramaz hissedesin ki ? Sonuçta nefes alıyorsun ve bir varlıksın ~

0|0
    0|0
  • her yanlış doğruya götüren bir basamaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...