Erkek arkadaşıma doğumgünü hediyesi olarak ne alacağıma karar veremiyorum. Tavsiyeleriniz neler?

erkek arkadaşımın yakın zaman da doğum günü var özel değişik bi hediye almak istiyorum ama hep sıradan şeyler geliyor aklıma sizce ne alabilirim?

Güncellemeler:
fikirleriniz için tsk ederim ama ben özel bişey istiyorum playstation ya da saat gibi basit seyler degil ynede tskler

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir saat al ve içine ikinizin resmini yaptırt her bakmasında zamanın nasıl akıp geçtiğini farkedicektir seni hatırlayacaktır zamana daha çok değer vericektir bu yüzden küçük bir fırsatını bile seninle değerlendirmek isteyecektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• mutlaka fotoğraf makinesi al derim , böyle güzel fotograflar çeker seni hatırlar her seferinde

link

0|0
    0|0
  • Saat alın ama saatin içinde ikinizin resmi olsun baktıkça sizi hatırlasın bence harika bir hediye

0|0
    0|0
  • pahalı bi saat al. erkekker saate hayır diyemez..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Farklı bilinmeyen teknolojik bişey al, bayılırlar. Özellikle gadgets bak.

Mesela benimkime ufacık kablosuz tv almiştım, 30 santım gibiydi ve güneş ile şarj oluyor.

Artık ben saatlerce alış verış mağazalarında eşyalara bakarken o da benı beklemek zorunda kalirken canı sıkılmıyor :) mini tvsini acıp futbol izliyor

Yanında parfüm almıştım.

0|0
    0|0
  • nelerden hoşlanıyorsa onu al. Onlar alengırlı şeylerden anlamaz..

0|0
    0|0
  • Fotograf baskisi yaptirablrsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...