Erkek/bayanın bakışlarlarıyla birine ümit vermesi mümkün mü?

bir kızın bakışlarıyla bir erkeğe ümit vermesi mümkün mü?ama bakarken gülmüyor sadece bakıyorsa?

bakışma var karşılıklı..ama gülme vs.hiçbişey yok

• Bakışlarla ümit verilir tabi ki
    78% (7)62% (5)71% (12)Oy Ver
  • Bakışlarla ümit verilmez tabi ki
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bakışlarla aşk bile olur
    22% (2)38% (3)29% (5)Oy Ver
  • Biraz tanıdık erkek bir kızla göz göze geldiğinde bakışlarını kaçırmıyorsa,odaklanıyorsa aşık olmuş bile denebilr
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kız yada adam bakışma var gülme yoksa hoşlanma diye bişey yoktur
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• seviyorsan tebessüm et şu çocuğa aynı olay benim başımdada var kahroluyorum deli gibi seviyorum neden böyle acı çektiriyorsunuz :)))

0|0
    0|0
    • ama sen neden tebessüm etmiyorsun

• ama ynı ey kızlar içinde geçerli ya adamın bi sevdiği varsa diyebilir ?senn neden imkansız ki?muhabbet var mı aranızda

• muhabbet yok ben onun sadece gözlerine baktım ve deli gibi sevdim ama arkadaşım dayanamadı bana ve gitti söyledi kızın arkadaşına ve o da yanlarındaymış ve onun arkadaşı sevdiği var demiş en zoruda ne biliyormusun ilgisiz davranmaya çalışıyorum ama olmuyor yapamıyorum benim elim ayağım dolaşıyor çok olgun bir yapım var ama onu görünce çok kötü oluyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• Bana çok kız bakar, ben de çok kıza bakarım ama hiç ümit verdiği veya ümit verdiğim gibi bir düşünce, aklımın ucundan geçmez.

Hem inek miyiz biz, trene bakar gibi bakarak ümit verelim?! Konuşabilmek diye bir yeteneğimiz var...

0|0
    0|0
  • gözler erkek kız farketmeksizin insanların konuşamadığı harflerin dilidir .

0|0
    0|0
  • merhaba.

hayırlı günler.

bayanın erkeğe 1 den fazla bakışları 5 saniyeyi geçiyorsa ümit vermesi elbette mümkün.

zaten ilk bakışta gülüyorsa kız,erkek kızın aklii dengesinin bozuk olup olmadığından şüphe eder :)

ilerleyen bakışmalı zamanlarda gülmesi normal ki kız gülüyorsa illa ki erkekten bir şey bekliyordur.

0|0
    0|0
    • ama ilk gülen erkek olması gerekir çünkü adamın niyeti belli değil kız nerden bilsin niye bakıyor adam

• Ümit vermek biraz kaba bir tabir.Hepimiz insanız,biraz daha güzel konuşsak iyi olur.Ve olabilir,karşı da ki insan sevebilir.Belki de kendini kız benden hoşlandı diye avutabilir,çabalayabilir sonucunda yalpalayabilir.

0|0
    0|0

• Zaten çoğu ilişki bakışmayla başlamazmı :)

0|0
    0|0
  • Bakışlarla ümit verilir tabi ki

0|0
    0|0
  • her gödüğünde bakıyor ise bir bağ mutlak olur zayte 2 side onu anlar

0|0
    0|0
    • ama erkek gelip konuşmuyor ve üstüne başka kızlarla geziyor amabakışma var bu nedemk

• Cüzdan boşsa bakışlarda boştur.

0|0
    1|0
  • benimde sevdiğim bakıstıgım bi kız var arkadaşları hep bana bakıyorlar mesela ama o bakmıyor.yeterli cesareti alamadıgım için karsı taraftan konusmuyorum :S

0|0
    0|0
    • aynen bana da bi çocuk bakıyo ama ben o bakınca heyecanlanıp bakamıyorum.keşke o bana açılsa

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...