Ben mi büyütüyorum yoksa saçma bir durum mu?

ben üniversite öğrencisiyim 3.sınıfm birde sevgilim var kendileri istanbulda yaşıyor ben ise onun memleketinde üni.okuyorum.

kendisi kimseninberaber olduğumuzu bilmemesini istiyor... neden diye sorduğum da .. kendisinin istanbula gitmeden önce burada birçok işe bulaştığını , adının bayağı bilindiğini ve sevgilisinin de burada olduğunu bilinmemesini istiyormuş muş muş...

kendisiyle aramda 7 yaş var... saygı duyuyorum çok fazla şikayet edemiyorum ama ..

sizce saçma değil mi .. onun buradaki arkaşlarını tanıyorum ondan hep iyi iyi bahsediyorlar reiis diyorlar çok saygı duyuyorlar ve korkuyorlar bu çok net ama işte onlarda bilmiyor işte bera ber odluğumuzu .. arkadaşlarından bile saklıyooor.. ve ondan hoşlanan bir kaç kız var onu benden önce tanıyorlar gelde delirme.. ben onlara bişey diyemiyorum bileee:( neden böyle...

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bazı durumlar da ben de sevdiğim insanların kimliklerini gizlerim .. içinde olduğum koşullar buna zorlayabilir ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• gizli aşk falan yoktur aşk dünyaya ilan edilmeli edilmeli ki dünya aşka saygı duysun aksı halde sorun çıkar mesela onun en yakın arkadaşı sana aşkını ilan ederse ne olacak?

0|0
    0|0
  • kisisel tercih sacma yada degil..

0|0
    0|0
  • Sen onun için değerlimisin? veya başka planları mı var. bunları bilmemiz için daha fazla detay vermen lazım

0|0
    0|0
    • benle çok ilgili... sabah akşam konuşuyoruz ve her derdime koşar... plandan kastın ne bilemedim ama... ?

Kızlar Ne Diyor 2

• sevginizi o biliyor sen biliyorsun dunya aleme ilan etmeye gerk yok. durduk yere kendine sorun çıkarma. birlikteliğinin tadını çıkar. diğer insanlarla da havadan sudan başka konulardan bahset- illa sevgilini anlatman gerekmiyo

0|0
    0|0
  • bence haklısın bisüre daha bekle sonra açıkça konuş bakalım ne dicek?

0|0
    0|0
Yükleniyor...