"Benim için ne yaptın?" diyen sevgiliye ne cevap verilir?

"benim için ne yaptın" "kendin için yaptın her şeyi" diyen sinir anında kendini bilmeyen sevgiliye verilebilecek en güzel cevapları bekliyorum arkadaşlar. sizce böyle diyen erkeğe ne denilir? amacım kalbini kırmak değil ama insan düşününce tıkanıyor akıl akıldan üstündür cevapları bekliyorum...

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• "Senin için ne mi yaptım? Bırakım gittiğimde bıraktığım boşluğa baktığında anlarsın" denir.

Kendi ne yapmış?

2|0
    0|0
    • Benim için şunalrı yapmış ; hep kıskanmış,yanımda olmuş,farklı şehirlerdeyiz ailesine karşı zor durumda kalsa da birçok kere geldi yanıma.Aslında çok şey saycam ama ben de yaptım onun yaptıklarını :S

• Erkek o gelecek tabi, kız başına senin yollara düşmene göz mü yumacaktı? Ailesine karşı zor durumda kalmadan gelseymiş oda, sen aileni ez geç mi dedin ki? Kıskanmak ne, extra bir şey mi?

Erkekler Ne Diyor 8

• Seninle sevgili oldum daha ne yapayım de .

1|0
    0|0

• Karşılık beklemeyen adam benim için ne yaptın demez... Hİç bir zamanda bunları kafana kakmaz bu annanda olsa aynı babanda olsa aynı ötesi yok... Eğer sana bunu soruyorsa basıcan küfrü yollican...

0|0
    0|0
  • Sana değer verdiğim için yanındayım. Zamanım en değerli varlıgım, seninle geçiriyorum..

Ne yaptın sorusunu aşkına soruyorsa aşkından şüphe duymak gerekır

0|0
    0|0
  • Sana taptım taptım tapm be yahu :D

0|1
    0|0
  • Tuvalete git bak sifonu çekmedim. De.

0|0
    0|0
  • ayrıl

0|0
    0|0
  • sevdim de ağla yumuşar hrlde :D

0|0
    0|0
    • Yok biraz garip bir şahsiyet her lafıma verecek cevabı var kendisinin o daha çok KARŞILIKSIZ Yapılabilecek şeyler duymayı bekliyor...

• değer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç kimse sevgilisine benim icin ne yaptın? dememeli.. 6 milyar insanin içinde seni bulmuş, daha ne yapsın.

[Yılmaz Erdogan]

1|0
    0|0
  • Bunlar bı ılıskıde konusşuluyorsa hatta sınır anından sonra bıle sorun oluyorsa o iş bitmiştir.

1|0
    0|0
  • densizligine ragmen sevdim daha ne bekliyosun de. (benim cevabim daha agir olurdu da demiyeyim burda)

1|0
    0|0
  • Sacimi supurge yaptim de diyecegim ama demiyorum :((((

sana deger verdim sana verdigim degeri tasa verseydim tas pirlanta olurdu ama sen

bu deger karsisinda mal olmalisin ki bana bu soruyu sorabilme cesaretini gosteriyorsun diyebilirisn mesela

0|0
    0|0
  • ömrümü verdim derim

0|0
    0|0
  • şuan bu lafını kaıle alıp dusunuyorum ya o bıle fazla sana denır

0|0
    0|0
  • Olay nasl gelisti de bunu söyldi ?

0|0
    0|0
    • Yani durum tartışmayla başladı ilerledikçe bu laf da söylendi bana .Ki zaten bugüne kadar kendimi yırtsam da bir çok kere söylemiştir.Ve duyunca o kadar saf salak oluyorsunuz ki sanki zorundaymışcasına sayıyorsun bişiler ve gayet rahat hayır ben de yaptım onu karşılıklı onlar karşılıksız ne yaptın deniliyor.Belki ayrılmak en güzeli ama seven biri kolayca silemiyor .Durum bu

• abv de geç

0|0
    0|0
Yükleniyor...