Sevdiğiniz için kapanır mısınız kızlar?

Diyelim aşıksınız seviyorsunuz fakat giyiminz ve başınız açık, sevgiliniz sizden kapanmanızı istiyor neyapardınız?. Sadece ben seni görmek istiyorum başkası görmesin diyor buna tepkiniz ne olurdu?.

Güncellemeler:
Arkadaslar zaten ben kapanicak olursam kendim icin kapanirim onun bunun lafina bakarak değil yanlis anlasilmasn sadece sizin tepkinizi merak ettm öylesine sordum.. cevaplar icin tsk.ederm.

0|0
21|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben yapmazdım.Çünkü ne kadar sevgi olursa olsun kimse bir başkası için yada sevdiği için değişmemeli. önemli olan karşındaki insanı olduğu gibi sevebilmek bence.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kapanmasını isterim ama benim için değil Allaha inancından dolayı kapansın.Eğer Allaha inancı yoksa inançsızsa benim için kapanmasınında bir anlamı bir önemi olmaz.Yani kapanan kadın başta kendi için kapanır.Sevgilimide kapanacaksın diye baskıda kurmam.Açık sevgiliyi bırakır başı kapanmış bir sevgili bulurum

0|0
    0|0
  • Ya kapancaksan Allah icin kapan ama bu da senin icin guzel bi bahane yada firsat olabilir aslinda eger kapanmayi kaldirabileceksen tamam de..

0|0
    1|1
    • Zaten olursa Allah icin kapanirim bende baskasinin dedigiyle kapanacak değilim.. sizlerin tepkisni merak ettm sadece ama seninde söyledigin gibi güzel bi vesilede olabilir..

• içinden gelmıyen bıseyı yapma...

0|0
    1|0
  • içindeki sese kulak ver o ne diyorsa onu yap

0|0
    1|1
  • içinden geliyosa kapan gelmiyosa zorlama kendini, olay sadece kapanmakta degil, insanın içide önemli

0|0
    1|1
  • saygı duyulmalı ..

0|0
    1|1
  • Sevdiğim biri dedi diye istemediğim birşeyi yapmam.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 20

• Sevgili olayını geç de , eğer eşim isteseydi kapanırdım, çünkü eşine itat eden Allah'a itaat etmiş sayılır, bu mevzuda Allah için kapanmış olursun büyük bir avantajdır bu kimi eşler de baş açtırır, inşallah öylesine denk düşmem...

1|0
    2|1
  • Kesinlikle ayrılırım evliysemde bana bu teklifi yaptığı gibi boşanırım. nedenine gelince beni başta zaten açık gördü beğendi ve sevdi. sonradan onun demesiyle kapanmam. Herkes içinde yaşar dinini ben bunun kanaatindeyim. O dedikten sonra kapanmamın ne anlamı olabilir ki eğer benim içimde kapanmak yoksa...

1|0
    0|0
  • de ki kapanmak Allah için olmalı benim içimden gelirse ben kapanırım bi kul için kapanmam. hem kapansanda sadece onun için kapamış olacan Allah için degil..bu da ne kadar dogru olur ki onun için dua etmeli rabbim bana örtünmeyi nasip et..örtünmek o kadar kolay degil daha sonra açılmakta var rabbim kimseye öyle birşey nasip etmesinde biraz derin düşünün..

0|1
    1|1
  • eşim böyle bir şey isteseydi. çok kızardım Çünkü insan olduğu gibi sevilmeli Kılık kıyafetle uğraşan insanları çok itici buluyorum. İçinden geldiği için kapanmalı insan sen söyledin diye kapandıktan sonra hiç bi anlamı kalmaz.

1|0
    0|0
  • seninde içinde böyle birşey varsa ne ala ama onun için değil Allah için yapmalısın bunu..belkide sana bir vesiledir ve daha hayırlı olacaktır..

0|2
    1|1
  • kocam olan kişiye düşünürüm sadece ya artık şu sevgiliyle kocanın aynı şey olmadığını anlayın bunu söyle söyle bıktım ama ciddi eşkilde türkiyede böyle bir sorun var farklı şeyler olduğuna dahil dersler kurslar yapılmalı bence

1|0
    1|1
  • her fıkre her goruse saygım var ama asla sevdıgım ınsan ıcın kendımı deısmem

0|1
    1|1
  • Hayır.

0|0
    1|1
  • yaratan için kapanılmalı yaradılan için değil . :) ha içinde vardır o vesile olur oda güzel. ama önemli olan içinden gelmesi ;)

0|0
    0|1
  • Kul için kapanıyorsan kısa ve net Allaha şirk koşuyorsun demektir benim için..Allah için kapan, Allah.Saflıgı salaklıgı cahilliği bırakın artık

0|0
    1|1
  • hayır asla

0|0
    1|1
  • aklımda öyle bir düşünce yoksa onun için kapanmam ama aklımda öyle bir düşünce varsa bu beni tetikleyebilir.

0|0
    1|1
  • Beni son görüşü olur.

0|1
    1|0
  • O istedi diye degil ,dayatmalarla degil , kapanmanin mantigina inanirsam bir gun kapanirim.

1|0
    1|1
  • o Allah'la benım aramda baskasını ılgılendırmez kımseye gorede kapanmam

0|0
    0|0
  • Kapanırım eğer niyetimiz ciddiyse ve gerçekten ask varsa

0|0
    1|1
  • git sen kapan derdim ne dicem başka.

0|0
    1|1
  • kimse için kapanmam,saçmalık

0|0
    1|1
  • sevdiğin için değil ALLAH İÇİN KAPANILIR !

0|1
    2|0
    • Orasi zaten .. ama icindede öyle kapanma duygusu varsa onun vesilesiylede olabilir ..

• sevdiğin sana hakikati söyledi diye kula mı kapanmış oluyorsunuz yani

• hakikatı kul değil ALLAH cc söylemiştir zaten başka söze gerek varmı

• kapanmam soyunurum

1|0
    1|1
Yükleniyor...