Karın kası ve beslenme?

Spor hocam sürekli mide ve alt karın kaslarının sporla değil beslenmeyle şekilleneceğini söylüyor. İyice moralim bozuldu. Beslenmeme dikkat ediyorum ama alt karın, yan bel ve iç bacaktan kurtulamıyorum. İç bacak için dumbell ve bar ile sumo squata başladım. Yan bel ve alt karın için ek ne yapabilirim?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yan karın için yani oblikler için "dumbell side bend" vazgeçilmezdir bence. Alt karın için de sehpa da diz çekme ingilicce deki adiyla "bench knee crul-up"

0|0
    0|0
    • Ekliyorum ; Spor hocanda haklı beslenme de önemli tabii. Dediğim hareket lerden 3 er setten 10,12,15 er yapabilirsin

• https://www.youtube.com/watch?v=mvCx_vqO_GI

Bu yardımcı olur sanırım... Ben bunu 5x20 yapıyorum

• Teşekkür ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• Sırtüstü yat bacaklarını kaldırıp koşar gibi hareket ettir, sonra yine yanlara ac bacaklarını. En son da karnına doğru çek.

0|1
    0|0
  • Spor hocan bu konuda çok haklı kaldı ki bu bölgeler en zor gelişen yerlerdir. 3 4 ay gibi bir süreden sonra anck bişeyler değişir. Hocanın verdiği programın üstüne çıkma overload olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Karın kasları için ağırlık kaldır bol bol. Fakat söyle birşey vücut yağ oranını düşürürsen karın kasların otomatikman cıkıcaktır zaten :)

0|0
    0|0
    • Yağ ölçümü yaptırdım, yağ eksiğim var ama aynı şekilde kas eksiğim de var.

• Bu işin en onemli seyi sıkı bir diyet ve kardiyo

0|0
    0|0
  • İnternette güzel videolar var bence bakmalısın sporsuz olmaz onu aklından çıkarma

0|0
    0|0
  • Hocan hakli.

0|0
    0|0
  • sabah erkenden ilk kahvaltın mısır gevreği olsun nesfiler dwn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...