Bir kizin futbol izlemeyi sevmesi guzel midir?

mesela hoslandiginiz kisiyle ayni takimsaniz ve kizda futbol izlemekten hoslaniyorsa bu guzel birseymidir yoksa ben futbol izlemeye calisirken onun dizi izlemek istemesi daha iyidir diyenlerden misiniz? :)

Güncellemeler:
Asıl ben tesekkur ederim cevabiniz icin :)

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben pek hoşlanmiyorum mac izlerken krolasiyorlar

1|0
    0|0
    • Yoo bwn hic ses cikartmiyorum kedi gibi izliyorum gol atinca bile bende tık yok topun ritimli bir sekilde ondan ona gitmesini izlemeyi seviyorum :D

• Dogrusunu soylemek gerekirse evet izliyordum. peki benim sorunum nedir doktor. yasayacakmiyim :D

• Allahtan umut kesilmez evladim metiin olmalisin :))

• Güzeldir

1|0
    0|0
  • değişir, türk ligini izlemeyi seviyorsa salaktır gözümde o kız, çünkü berbat bir futbol oynanıyor.

0|1
    0|0
  • Kizin futbol izlemeyi sevmesi tadindan yenmemesi demektir bence hele bide duzgun yorumlar yapabiliyorsa ;-)

0|0
    0|0
  • bence gayet de güzel oluyor. Galatasaray gol attığında benimle beraber çıldıran, kaybettiğinde benimle üzülen bir kız nasıl güzel olmaz :D

0|0
    0|0
  • Süper

0|0
    0|0
  • aman ilgilenmeyin sizden olmuyor sadece Beşiktaş'ı izlerken rahatsız etmeyin gölge etmeyin yeter :)

0|0
    0|0
  • kızlar ftbol oynuyrda neden ftbol macı izlemesin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Guzel midir degil midir tartisilir ama normaldir

0|0
    0|0
  • Bence futbolu kızın sevmesi hoş değil. Erkeğin de tüm gün futbol kanalları açık tutmasına anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • Ben hiç anlamıyorum hani bazen anlıyormuş gibi yapıyorum da o da olmuyor afs. Valla Beşiktaş dışında öyle çok ilgimi çekmiyor açıkcası :)

0|0
    0|0
  • bence gayet hoş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...