Erkekler seviyorsa kaç gün sonra gelir ve kaç gün sonra gelmezse umutlar bitmeli?

ilişkimizi ben bitirdim ve ertesi gün geri döndüm beni affetmedi daha öncede çok ayrılık yaşattım ama en fazla 10 gün ayrı kalıyorduk ya o bana dönüyrdu yada ben ona ama en son ayrılıkta o bana döndü dha öncekindede o döndü .Ben ayrıldım ama haklı olarak tabiki..ilgisi azalıyordu ve araya soğuklukta girince geriye mecburiyet kalıyordu. Şimdi 10 gün oluyor döner diye bekliyorum Sizce ne kadar süre daha beklemeliyim şuan gurur yapıyor Kaç gün sonra umutlarım bitmeli

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• sıkılmış artık.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• 14 gün 6 saat 27 dk 45 sn. maksimum dayanma süremiz :p :D ne biçim soru yaa :D siz kızlar erkekleri ne zannediyosunuz anlamıyorum. biri diyo erkeklerin zihniyeti nefes alsın yeter, biri diyo alayı odun :D böyle standart bi erkek var hepsi aynı düşünüp aynı şekilde mi yaşıyo sanıyosunuz. ilişkiyi sen bitirdiysen niye geri dönmek istiyosun? gururlu ol biraz kararının arkasında dur

1|0
    0|0
    • onun davranışlar yüzünden bitirdim ama olmadı döndüm iştee...Sizee gün saat belirleyin demiyorummmm Ne zamn unutulurum yanii ne zman umudum bitmeliii..Soru doğruda siz yorumlamauyı bilmiyorsunuz...

• hala umudunu kesmemiş olman bile şaşırtıcı. çocuğa hak veriyorum ben olsam dönmezdim. madem araya soğukluk girmiş, ilgisi azalmış ztn çocuk sensizliğe hazırlamıştır kendini o arada. sen istediğin kadar bekle de zamanla görceksin ztn dönmiyeceğini

• 15-30 gün ila 3-5 yıl. örnekleri burada cok var.

0|0
    0|0
  • seni elbet bir gün ararsa bir umut vardır sevdiği anlamını da taşımayabilir

0|0
    0|0
  • bir ay bekle bence kafasını dinlesin

1|0
    0|0
  • belli bir gün söylemek mantıklı olmaz

0|0
    0|0
    • belli bir gün değil zaten mesela en fazla ne zamn sonra gelirse gerçekten seviyordur

• ilginç bi başlık ve kain olmak lazım net gün vermek için :)

0|0
    0|0
    • net bir gün demiyorummmm hangi gün geleceğini zaten bilemezsiniz..Ben sadece seven biri ne zaman sonra gelir diyorum mesela ne kadar zamnda unutulurum

• anladım bu ay bitene kadar bekle dönmezse unut bu bahsettiğin oyun gibidir ama biyerden sonra artık biter bu seferki bitmiş olabilir .

• sürekli ayrılmışsınız birbirinizi kaybetme korkusunu kaybetmişsiniz...sen nasıl bekliyorsan dönermi acaba diye o da senin gibi düşünüyordur

0|0
    0|0
  • 2 hafta sonrası çarşamba günü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pazartesiyi bekle madem optimum süre 10 günmüş nasılsa , bence gittimi dönmez, bundan önce yaşadığın gibi dönsede bir halta yaramaz ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...