Kız isteme günü bugün. Neler yaşanır, neler yapılır anlatır mısınız?

Bugün biz kız istemeye gidiyoruz. hiç gitmediğim için bilmiyorum sadece tv'lerde gördüm. bana anlatırmısınız neler yaşanır neler olur neler yapılır neler yapılmaz? abime kız isticez de. lütfen iyi kötü herşeyi anlatın :)

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• otur sen bisey yapma.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sakin ol doğal davran

1|0
    0|0
  • Hadi hayırlısı.Allah abinde dahil her aileye cennet ehli çocuklar nasip etsin.

3|0
    0|0
  • zaten ilk 25 dakikasi nasilsiniz iyiyim efendim tesekkurler siz nasilsiniz diye gececek. bu rutin karsilikli herkes arasinda tekrarlanacak. bu iyiyim sagolun siz nasilsiniz onlarca defa tekrarlanacagi icin sakin sinirlerini bozup gulme krizine gireyim deme. daha sonra havalarin ne kadar kotu oldugundan mevsimsel degisimlerden ve eskiden bu donemlerde havalarin aslinda farkli oldugundan ve mevsimler de degisti azizim muhabbetleri gececek. bu da tahminen bir 12 dakika kadar surecektir. sonra genc kizimiz size kahve getirecek. sen gorumceolacagin icin kahvenin icine tukurme ihtimalini goz ardi etmemelisin diyorum. yine de okahveyi sonuna dek icmelisin. bu sirada sana sorulacak sorulari hanim hanimcik cevaplamlisin. dersler nasil buyuyunce ne olacaksin hangi okula gidiyorsun tarzi. sonra ailenin buyugu allahin emri peygamberin kavli ile baslayan cumleyi sorunca zaten artik o andan itibaren sana sadece izlemek dusuyor. allah yardimciniz olsun

0|0
    0|0
    • haha :D tükürmek ıyk ya. haklısın ben sadece oturup gülmem veya sesiz kalmam gerekiyor :D üşenmeden yazdığın çin teşekkürler

• reja ederim tecrube iste

• çok komik bişey ablamı istemeye geldiklerinde gülmemek için kendimi zor tutmuştum nasılsınız muhabbetleri zaten 25 dkika sürer sonra çay içilir erkekler bişey konuşur kadınlar ayrı bişey konuşur kahve gelir ve final :D tabi her zaman mutlu sonla bitmeye bilir :)

0|0
    0|0
  • harbidenmi :) bizde bugün kardeşime kız istemeye gitcez akşama doğru :) :)

0|0
    0|0
  • Sen istemeyecen canım sen kenarda uslu uslu otur büyüklerinin işlerine karışma

sen gelin adayını süz görümcelik yap :D

1|0
    0|0
    • daha önce süzdüm zaten. bugün bir geleneği yerine getiricez istiyecez verecekler :D ama süzerim yine

• bu işi çoktan yaptık. ev temiz derli toplu vs. vs. anası normal biri ama kendisi çok iyi birisi.

• İyi maşallah ALLAH hayırlı bir eş yapsın abine yada kime istiyorsanız ona

• Hayırlı olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bizde bugün kuzenimin kız arkıyla tanışmaya gidiyoruz davet etmişler aynı telaş var bizde de ama isteme yok bugün. zaten yarım saat nasılsınızlarla geçer. gerisi de kolay ailenizin büyüğü lafı açar bi şekilde :) gerisi de kolay :D hayırlı uğurlu olsun inşallah bu tatlı telaşları çok seviyorum

2|0
    0|0
  • önce herkes cübbe benzeri birşey giyer. kalka oluşurup 1.ayin yapılır. kız istenir. snra 2. ayin. snra herkes bileğini keser akan kanları bir kadehe biriktrp damatla geline içirilir. böylece kız istenmş olur.

kızım panik yapma ya. allahın emriylen istenr işte. sen sessizce dur kenarda bişi olmaz

0|0
    0|0
    • haha naptın ya? okudukça gözlerim açıldı korku filminde hisettim :D

• ya o beyaz önlüğü doktorlar bile giyiyor neden hemşire diyonuz ya.s

eczacılk okyrm ben

daha da bi soruna cevap vermem seni

• öğretmenler de giyiyor :)

• ben de hiç yaşamadım. 1 ay sonra da beni istiycekler. servis yaparken kesin elim ayağıma dolaşır :)

0|0
    0|0
    • 1 ay? çok fazla değilmi ya :D abim 5 gündür böyle karar verdi 2 gün önce ailenin evine misafirliğe gittik dün ailesinden istemek için izin aldık bugünde isticez verecekler :D bizimkisi jet hızıyla oldu sanırım.

• Umarım mutlu olursunuz isterse 1 yıl sonra olsun :)

• oturuonuz kahve değil çay veriolar sohbet edionuz adet yerini bulsn die Allahn emri peygambern kavliyle istenio sona yüzükler takılıo oluo bitio

0|0
    0|0
  • Şu olaydan nefret ediyorum ya.Sanki bi eşyayız da isteniliyoruz.Ben hiç görmedim böyle bir olay.Görmek de istemiyorum.

0|0
    0|0
    • tabi haklısın bende çok hassasım bu konularda ama bu sadece bir gelenek anne ve babaya saygı.

• benim kiz isteme günüm cok komikdi daha kahve yapmadan istediler

ilk önce kahvalti yapdik sonra istediler kahveyide yapamadan gittiler

1|0
    0|0
    • evlendin mi bari? :D

• sözlüyüm evlenmek üzereyim

sözlüm benim uzakdan akrabam ondan bööyle oldu

Yükleniyor...