Acaba eski sözlüm kıskanmam için mi yapıyor?

arkadaşlar benim bi derdim var..sözlümden ayrılmıştım aradan 6 ay geçti fakat onun beni hala sevdiğini biliyorum çok gururlandı suçlu olduğumu söyledi ve ayrıldı evet suçluyum..kendime yeni birini buldum ve çokta iyi bir insan facede onun adına paylaşimarda bulundum sırf sözlüm görsün diye kıskansın diye dün profline batım başka bir kızın ismini yazmış eski sevdiği bir kızın acaba bana karşı mı yapıyo benim yaptığım gibi ?

Güncellemeler:
bende ekli degil durumlari herkese acik benimde ayni sekilde

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• topla kendini kendine hakim ol.

0|0
    0|0
    • evet ! sana yazdı ! Bir daha sorma :)

• canim cok yaniyooo :(

Erkekler Ne Diyor 5

• birbirinizi yemeyle olmaz ki

0|0
    0|0
    • ama napiyim biten bitmis ben kendime yeni yo�l cizdim ve dün o yazialri görünce agladim yinede acisi duruyordu icimde

• 2nizin de yaptığı yanlış bence.Olan aradakilere oluyo sırf birbirinizin canını yakmak, birbirinizi kıskandırmak için bu oyunları oynuyosunuz.Aradakilerin suçu ne?

0|0
    0|0
    • napayim kackere yalvardim ona affet beni diye ama nafile affetmedi gururlu..simdi kendime cok iyi birini buldum onun adina siirler vs..paylastim..faceniz varsa ordan yazisabilmiyiz cok kötüyüm :(

• ben böyleyim :(

• Biraz ara ver, nefes al, dinlen.

• karşılıklı misillemeler devam ediyor masaya oturmadan iş çözülmez

0|0
    0|0
  • soğuk savaş kuralları zodur

0|0
    0|0
  • Allah topunuzun ıslahını versin. adam gibi yasayın su askı yavvv... oyunlara fazla gelemez ask benden demesi

0|0
    0|0
    • o batirdi ben degill

• haaaa ne güzel gülüyorsun bak... cok şükür...

Kızlar Ne Diyor 4

• ergen gibi ne bu böyle karşılıklı trip atıyorsunuz. biri benim için bitmişse bitmiştir. ya devam edersin ya hayatından çıkarırsın.

0|0
    0|0
    • cok haklisin :( ama yinede acisi duruyo icimde baska sevgilim oldguna ragmen o canimi dünden itbaren yakti bende fotoyu ceker koyarim faceye

• Baştan yanlış yapmışınız ama eğer doğru değilse yazdıkları o da yanlış yapmış bu saçma oyunu büyüterek.En doğrusu arayıp özür dileyin,hem siz suçluymuşunuz ve bu 2. hatta 3. hatanız olmuş yanlış anlamadıysam...özür dilemeyi bilmek gerek ya da sonuçlarına katlanmak.

0|0
    0|0
    • haklisin :(inanki dün canım cok yandi o mesaji görünce kiz ona yazmiski sen benim arkadasimsin felan :(

• Hemen şimdi arayın ve dürüstçe özür dileyin derim,helallik isteyin ayrıca.Karar ve uygulama size kalmış tabi ama sevilecek insan kolay bulunmuyor.

• eski sözlun niye hala facebokta arkadasın yahu- blokla gitsin sana mı kaldı tasası

0|0
    0|0
    • ekli degil bende uzaktan takip edioyrum durumlar herkese acikk

• engelle onu ve irtibatını kes- yoksa asla sağlıklı yeni ilişkiler kuramazsın. eskiden facebook yokken sapık gibi eskilerin peşinde dolanılmaz ve böyle hastalıklı bir şekilde insanları takkip etmezdik. şu anki ruh halinin en buyuk nedeni facebook... engelle kurtul- gözden ırak olan aklıdan da defolur gider

• gercekten mi :(ama yeni sevgilimle yazismak icin face actim telde konusamiyoruz annem yakaliyo

• Unut onu.

,

0|0
    0|0
Yükleniyor...