Kapat

Bir günahın bedeli mi bu yaşadıklarım?

Geçmişte yollarımı ayırdığım sevgilim fakat daha sonra tekrar kaç aydır peşimde koşan seni seviyorum naraları atan bir insan nasıl olurda 2 gün sonra bana bi kızı göstererek onu bana ayarla diyebilir.

sırf geçmişteki yaptıkları yüzünden ona güvenmediğimden bi şey olamaz aramızda demiştim fakat bu kadar çabuk bilmezdim beni unutacağını.gerçekten o kıza bi şey hissediyo olablirmi yoksa bu sadece bir kıskandırma taktiğimi?Allah rızası için cevap yazın arkadaşlar kafayı yicem.

Güncellemeler:
ALLAH BURAYA CEVAP YAZANLARIN HİÇBİRİNE AŞK ACISI ÇEKTİRMESİN KİMSEYE ÇEKTİRMESİN ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN HEP MUTLU OLUN İNŞALLAH ..

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ya dengesiz biri,

Ya kıskandırma taktiği yapıyor,

ya da artık senden umudunu kesmiş.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 5

• senden intikam almak sana acı çektirmek istemiş

1|0
    0|0
  • kıskandırmak için tabi ki...yoksa kızı ayarlamak için başka hamle yapardı sana niye başvursun... sen bu adamla beraberlik istiyorsan "tamam o kızı ayarladım şu saate burada ol" de ve o gun en seksi kıyafetleinle oraya git, o kız yerine karşısında seni görsün...yuzde 90 yeniden baslarsınız

1|0
    0|0
  • canını acıtmaya çalışıyordur. takma daha fena olsun.

1|0
    0|0
  • bir günahın bedeli diyemezsin her zaman.

ama o artık istediğini sever yada sevmez yüzsüzlüğünden yakınıyorsun irtibatı kes

0|0
    0|0
  • Unut onu.Boşver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...