Hiçbur şey hissetmememe rağmen neredeyse her gün rüyamda görüyorum. Bunun bir açıklaması var mı?

Bir iş yerinde çalışıyorum bu firma da patronun oğlu da çalışıyor yalnız evli hatta çocuğu bile var ona karşı hiçbir şey hissetmeme rağmen her gün neredeyse onu görüyorum rüyamda beni çok sevdiğini söylüyor elimi tutuyor sarılıyor karısından ayrıldığını hiç istemediğini pişman olduğu filan söylüyor hep beni ikna etme çabasında olduğu vs. (eşini de görmüştüm gayet hoş bir kadın selamlaşmıştık bile ) ama anlamadığım ben ona karşı hiçbir şey hissetmeme rağmen sürekli rüyamda görüyor olmam sinirim bozuldu artık kimseye de anlatamıyorum saçma olacak ama bunun bir açıklaması var mı ? :/ :/

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Değerli arkadaşım.. İnsan birisini çok düşünürse zamanla onun rüyasına girer. bunun teknik açıklaması şöyle..

insan beyni düşünürken frekans yayınlar o frekanslar ilgili yerleri etkiler. mesela nazar buna örnektir. birini çekemezsin gider ona zarar verir.

işte birisi seni ne kadar kafasına takıp düşünüyosa artık rüyalarına girmeye başlamış..

AMA BU KESİN DOĞRUDUR DİYEMEM. Sonuçta labaratuarda ölçülmüyor. bildiklerimi aktarayım dedim

1|0
    0|0
    • hım değişik bir yaklaşım ...

• bağlantıyı kesmek lazım .. bende zıt enerji göndereyim uyurken :P

• o kadarını bilmiyorumda. senden umudunu kesip kendi hayatına dönmesi gerek.. ama erkekler bazen kendilerini umursamayanları elde etmek için durdurulamaz bir hırs yapabilir yani.

Erkekler Ne Diyor 8

• bilinç altında onu istiyorsun. bir süre sonra bilinç üzerine çıkar hareketlerine yansır sonra patronun oglu seninle ilgilenir. ilgisi bitince işinde de olursun. hayatın rayından çıkar. iş patron, çalışan arasındaki her turlu ilişkiyi asagı doğru yukarı doğru doğru bulmuyorum...

0|0
    0|0
    • olmaz çünkü benim Ahlakıma ters

olmaz çünkü evli ve çocuğu var olmasa bile yine olmaz çünkü ondan hoşlanmıyorum ..

• düşünmüşsündür o şekilde mutlaka

0|0
    0|0
  • Rüya olduğuna eminmisin ?

sanki gazoza ilaç durumu var gibi de sana rüya gibi gelmesin :)))

0|0
    2|0
  • Doğladır benimde hiç hoşlanmadığım kız rüyalarıma giriyodu ama hergün sonra zamanla geçti kafanı takma bence sende

0|0
    0|0
  • arkan acikta kalmistir daha kalin giyin uyumadan once

0|0
    0|0
  • yahu ruya bu olur boyle seyler ruyaları sankı gercekmıs gıbı algılamak ne buyuk hata bence

0|0
    0|0
    • hee gerçek sanıyorum atılacağım kollarına töveb tövbe

• boyle ukalalık yapıcagına yazdıklarına dıkkat et sınırım bozuldu demıssın gercek olmayan seye sınırın nıee bo<zuluyor salla bol keseden

• etkileniyorsun bence

0|0
    0|0
  • Bence sen adamı sevmıyorsun karısını kıskandın onun yerınde olmak ıstıyor bılınc altın ( psikolok olmam lazımmış benım ya)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilinçaltı muhtemelen/rüyalar bilinçaltımızın 90 dk. da bir olan kurguları ile oluşuyormuş belgeselde izlemiştim,sahih bir rüya ise de bilemem ama niyetiniz kötü ise vebali bellidir,ne olursa olsun başka uğraşlar edinin ki beyniniz onlarla uğraşsın.

0|0
    0|0
  • bilinçaltı rüyasıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor...