Ağzını yayanlara soruyorum yaymayanlar da tahmin yürütsün.

Örneklendirirsek ; ''Çok sıkılıyoraam yanaaa '', ''kızaam yeni bi elbise aldım manyaoakk '' gibi ağzını yaya yaya konuşan kızlar amacınız nedir abi sizin.. Cool olduğunuzu falanmı sanıyorsunuz beni aydınlatsın bırıleri bu konuda. :) :s

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• işte o kızların kafasına torba geçirip düzgün konuşana kadar odunla kafalarına vurmak istiyorum cokmu pskopatca oldu :))

1|0
    0|0
  • Agzina füze atican onkarin;)

1|0
    1|0
  • Darwin'in Evrim Teorisine göre onlar halen avcılık-toplayıcılık düzenindeler.yerleşik düzene geçmemişler,Beyirleri gelişmemiş evrim aşamasında,gelip gitmeler var anlayacağın

1|0
    1|0
  • Ona ne denir biliyormusun ayranı üfleyerek içmek denir, ayran üflenerek içilirmi bea :DD o kadar saçma bi durum hani.

0|0
    0|0
  • anlamıyorum recep ivedik dersini vermişti onlara

0|0
    0|0
  • İmza nereye atılıyor imza bi gösterde imzamı atıyım yazdıklarının altına:):):)

1|0
    1|0
  • Defolsunlar ağzını yayanlar!1!1!1

1|0
    1|0
  • bir erkek gozuyle derim ki ; sanirim tamamiyle hormonel.kiritmak gibi.

0|0
    0|0
  • erkekler yapmıyor galiba. yanımda biri yapsa 2 tane çarparım galiba :))

0|0
    1|0
  • O tarz kızlaarı çoook sevıyorum böyle kafasını duvara sürtüp kıvılcım çıkartmak istiyorumm :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ozentilik. ergenlik. aslinda zorluolar oyle konusmak icin kendilerini. kotu gorunuo ama farkinda degiler. bide burnunu tutarak sanki konusuolar:/

1|1
    1|0
  • ay midem bulandı :D yapma öle

1|0
    1|0
  • Aliskanlik. Cevre faktoru. Buyuyunce o ortamdan ayrilirsan gecer. Ayrilmazsan gecmez. Ayrilsan da bazi seyler kalir. Mesela hala sevgilime ask kusaaaom demem gibi. Kaliyor iste.

1|0
    1|0
    • hayooor Kahlo hayooor yapmaaa bunuu :)

• cevabı yazdıktan sonra, istiklal cad. de olabilir bahariye de salaaak dedim kendime amaa maalesef... magmadayım, tamam.

• Deme kendine salak :D. Cadde dedigin caddebostandir. Hoyt laf ettirmem. Lakin o timberland esofman cok kotuydu ya. Nasil giydik :D?

• kulluktan uzak coollar

0|0
    0|0
Yükleniyor...