Yeni tanıştığın veya çıktığın bir kıza sorulacak sorular neler?

Ben çok merak ediyorum yeni tanıştığın veya çıktığın bir kıza sorulacak sorular neler kızların hangi soru hoşuna gider ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• İlgi alanları, ilgi alanları.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her kiz gulmeyi sever hemde cok sever sen soru cok sorma başlarda bence kendini anlat ama geçmişindeki kızları değil komik olan şeyleri mesela ondansonra bak oda ablatiyo en guzeli gulmektir bence ama tabiki bütün gün sacmalayipda guldurme kizcagizi arada ciddide ol onu sorarak tanıma yaşayarak tanı ben bunu cok severim yani bir kiz olarak ben kendimi tanitmicam o benim yediğim yemeyi icdigim meywe suyunu herşeyi yaşayarak tanısın bilsin ve hiç unutmasın isterim

0|1
    1|0
  • sankı butun kızlar aynı butun erkekler aynı gıbı sormayın. öyle birşey yok. kişiliğine göre sorular sor panpa. mesela eğlenceliyse komik sorular romantikse o tarz işte ne bılıyım mesela muzık dınlemekten hoşlanıyosa ona yönelik.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğal o.kendini kasıp..tutukluk yapmaa.plansız ol

0|0
    1|0
  • soru sorulmasının hoşlarına gideceğinide nerden çıkardın ? :)

0|0
    1|1
    • sen hayatinda kızlarla konustunmu dostum :D

• haddinden fazlasıyla... ;) dostum bak soru sorulmasından ziyade güzel şeyler söylemen hoşlarına gider. ama tanımak istiyosan sınırları aşmayan ve onu incitmeyecek sorular sormalısın anlıyomusun

• ''Sohbetin geri kalanına benim evde devam edelim, ha ne dersin?'' en sevdikleri sorudur.

0|0
    2|2
Yükleniyor...