Oğlu için etek giyen adam?

Bugün nette gezerken cezmi dayının bloğunda denk gelmiştim, değerli ks üyeleri ile paylaşayım dedim.

Almanya ’nın güneyinde küçük bir kasabada yaşayan Nils Picker beş yaşındaki oğlu okula elbiseyle gitmek isteyince onu bu seçiminde özgür bırakmış. Okul arkadaşlarının oğluyla dalga geçmesi üzerine onun özgüvenini yerine getirmek adına etek giyip oğlu ile beraber gezmiş.Haberin detayı: link

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Özellikle bayanlar bulunduğumuz ülke kültürünü göz önüne almazsak eşiniz böyle bir davranış sergilese tepkiniz ne olurdu?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben helal olsun dedim .Kolay değil yaptığı şey ama oğluna olan sevgisi toplumun garipsemesinden daha önemliymiş.Bunu gösterdi.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende yavrım için bıyık bırakırım <3

0|1
    0|0
  • bu konu hakinda cok sey dusunuyorum. bir babanin oglu icin neler yapabilcegni, onun ruhsal halini dusundugunu, ona ders verdiyini, ona oz guven verdiyini, oglu ve o oldugu bir dunya oldugunu goruyorum. dilerimki tum babalar bir o birde cocugu yasamayi basarabilirler

0|0
    0|0
  • Hiç yakışmamış.

0|0
    0|0
  • :)

destek konusunda

Helal babaya..belki etek giymesi giydirmesi yanlis bulsakta ogluna destek..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• benim kahramanım babamdır dedikleri bu olsa gerek

0|0
    0|0
  • yorumlara baktığımda, bizde, konuyu her tarafa çeken olmuş, ben burada bir babanın oğluna olan sevgisi ve desteğini görüyorum, bir çocuk sahibi olmak başka bir şey,

0|0
    0|0
  • Adam hakli beyler

0|0
    0|0
  • çocukdur rezilde yapar vezirde. ama 2 tokat atsa böyle olmazdı :)

0|0
    0|0
  • oğlum istesin bikini giyerim :)

0|0
    0|0
  • sahip çıkalım babaya

0|0
    1|0
Yükleniyor...