Kaşar kime denir? Ve neden kaşar olurlar?

1.Soru : Kaş*r kime denir?

2. Soru : Ve neden kaş*r olurlar?

3. Soru : Değişebilirler mi?

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• İstediği her haltı yiyip bekareti koruyup erkeğe elim erkek eline değmedi diyerek kendini pazarlayana,

Cinsiyetinin farkında olmadan gördüğü hemcinsini kendi gibi sanıp kaşar yaftasını şak diye yapıştırana,

Sevdiği adam yanında düştüğü kalktığı belli olmayana,

Etrafında her geceyi ayrı geçirdiği erkekten başka ne bir dost ne de bir insan bulunana,

Hiç bir fikir abidesi düşünsel aktivitesi olmamasından dolayı erkeklerin sadece eğlencesi olana,

Sevdiği adamı ve dahi hayatına giren her erkeği iki dakikalık heves için defalarca aldatıp, ondan sonra inkar edene, ağlayıp zırlayıp gözyaşlarını kullananlara.

Değişebilirler mi dersen, vicdanları varsa tabi değişirler.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• 1) karşı cinsle ve kişiyle sınırları olmayan elleten veya daha ilerisine giden insan

2) Bir çoğu değerli oldupunu sanır.Ama sadece kullanılıp bırakılırlar.

3) İsterse evet değişebilir.

3|2
    1|0
  • Kaşar erkeklerin kadınlarımıza yakıştırdığı iğrenç atıflardan biri.Teklif geliyor mesela filancanın arkadaşı seni çok beğeniyormuş falan diye tanımıyorsun o adamı hiç görmemişsin ilişki yaşamakta istemiyorsan doğal olarak cevabın hazır değilim gibi bir şekilde reddetmek.ama reddediyorsun bir bakıyorsun hiç tanımadığın adam kaşar demiş arkandan.

2|0
    0|1
  • 1. sitedeki tüm erkekler kaşarın alası :)

2.kaşarlar çünki kaşarlık hamurlarında var :)

3.hayır değişmezler sade taze kaşardan eski kaşara dönerler

bende fareyim ama kaşar gördümde midem bulanıyo o nedenle küreysel ısınmaya hayır ha ha ha :))

1|1
    0|0
  • Kaşar yazmanın neresi yanlış acaba...Sanki küfür!

Kaşar birilerin söyledi alalade bir kelime,toplumca hoş karşılanmayan kız...

Toplumun dikkatini çekmek için böyle olurlar,değişebilirler mi bilemiyorum...

1|0
    0|0
  • Kaşar açık saçık minik dar kıyafetler giyen erkeklerin yanında çekinmeden rahat davranan benim sevmediğim kız türlerine denir :D

0|1
    0|0
  • Kasarlanmak iyi bir seydir.

1|1
    1|1
  • Canım sündürme çekti ya.. link

1|0
    0|1
  • kedi uzanamadigi ete mundar dermiss

2|0
    0|0
  • gösteripte elletmeyene denir

1|0
    0|0
  • Sen simdi sansurleyince her sey degisti biliyor musun?

0|0
    0|0
  • 1.açık giyinen,küfür eden, erkeklerle gezen tozan herkesle sex yapan kıza denir

2.Zevk meselesi

3.Eğer küçük yaşta 16 18 yaş arasında böyle biriyse ve sonrasında yaptıklarının yanlış olduğunun farkına varıp pişmansa yapmaz. genelde küçükler bu yola sapıyorlar annesi ile babası ayrı olanlar babası olmayanlar annesi sahip çıkmayanlar yetiştirilmeyenler cahil oldukları için onlara doğal geliyor böyle şeyler sonra reşit olunca olgunlaşıyorlar hatalarının farkına varıyorlar değişebiliyorlar. bazıları ise bu durumdam mutlu olup bilerek devam ediyorlar. zararın neresinden dönsen kardır

0|1
    2|0
  • Benim için kaşar sözü hem erkeğe hem de kadına söylenebilecek bir söz. olmakyadaolmamak arkadaşımız hayatınızda hiç kaşar olduğunu kabul eden birini gördünüz mü? diye sormuş. Bu soruya bence hayatında kendine ******** diyen birini gördün mü diye soruyla cevap vermek gerekir. Zira kötü yola düşmüş erkek ve kadınlar da kendilerine sıfat takılmasından hoşlanmazlar. Yani kimse kötü bir sıfatla anılmak istemez.

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kaşarlı tost. link

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• olm sıze gore butun kızlar kasar

sevse kasar

verse kasar

vermese kasar

hep boyle yanı baktınkı kız guzel gıynmesını bılıyo hemen tanımadan etmeden aa bu kasar aaa su orsbu

elde edemedıgınız kızlar nedense he boyle sızın ıcın

babadan ogula nesılsınız amk

3|0
    0|2
    • Bi erkeğin böyle düşünebilceği ihtimali çok düşüktür benim için,helal olsun.

• doğru degılmı ?

elde edemedıgı kızlar erkeklere hep boyledır

• Kaşar kahvaltı da vazgeçilmezimdir :) Birazdan 70 model fordumu garajından çıkarıp jane halalara gideceğim :D

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • konuyla alakalı mükemmel bir şiir var :D link

0|0
    0|0
  • 1) Piyasa malı

2) Keşfedilmek isterler

3) ¿

0|1
    0|0
  • 1. Yemelik kıza

2. Yiyelim diye

3. Değişmesinler

0|1
    1|0
    • öyle diyonda kaş*r sevdası çeken ne yapsın (Allah aşkına biri marketten kaşar al demesin.)

• kaşar sevdası ne la? kaşarın sevdası olmaz açlığı olur

• tamammm :)

• 0|0
    0|0
  • Bunun cevabını bende merak ediyorum :)))

0|0
    0|0
  • ben kaşar olarak sadece bir gıda ürünü biliyorum, bu kadar,

0|0
    0|0
    • orspu kime denir o zaman ve değişirler mi?

• +5 yıldız kaşarların değerini bilmek lazım kaşarlar olmasa kiminle güreş edicez...

0|1
    2|0
  • kaşarın a sı neden yok onu anlamadım

0|0
    0|0
  • O bu değil de ks kaşarı bile sansürlemiş:D

0|0
    0|0
  • Şu "kaşar" terimine de tavımdır. Hiç mi hiç sevmem.

Hafifmeşreptir işte. Uzun uzun açıklamaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • 1: Vericilere denir

2: Azdıkları için kendilerini tutamazlar

3: Mümkün değil. Şemsiye açılmaz

0|1
    2|0
Yükleniyor...