YARDIMA İHTİYACIM VAR 😢😢😢😓 ?

Merhaba. Ben yemek yemeyerek 8-9 kilo verdim. Ne yazık ki bu verdiğim kiloları fazlasıyla alacağımı çok geç öğrendim. Bu kiloyu almamak için ne yapabilirim. şu an halimden çok memnunum. Lütfen yardım edin. 😢

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• lifli ürünlerle beslen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yemek yememeye devam edebilirsin :) zaten spor yapmıyor isen günlük kalori tüketimin 2000 düzeyindedir.. bunun üzerine çıkmaz isen almazsın kilo felan..

1|0
    0|0
    • spor yapıp onun üzerine çıksam😐

• yahu spor zaten yapman gerekli sürekli.. ama o konuya da dikkat etmen gerek spor yaparken daha fazla harcadığından daha fazla yersin.. sporu bıraktığında o daha fazla yeme genelde bırakılmaz ve kilo alırsın

• anladım teşekkurler😆 az yemeye devam

• Kosacaksin

1|0
    0|0
  • Spor yap hamur işini bırak :S

1|0
    0|0
  • antrenman yap. yemek ye. kahvaltı yap amaa ekmek tüketme. şekerden ve abur cuburdan kaçınmaya çalış. fast fodd tüketmemeye çalış. uyku saatlerini düzenle. bunlara uy , fit ve zinde kalırsın

1|0
    0|0
  • bende yemek yemeyerek 7 8 kg verdim zaten bünyen alıştığı için eskisi kadar yemek falan yemiyosun birazda dikkat etmen lazım tabi.

1|0
    0|0
    • peki o kiloları aldın mı geri

• hayır ya ekmek yeme sıkı kahvaltı öğle ve akşam yemeklerini hafif yemeklerle geçiştir hatta sıkı bir kahvaltı yaparsan akşam yemeği bile yemene gerek yok bu şekilde form da kalırsın.

• tamam teşekkürler

• öl kurtul

1|0
    0|0
  • Kim dedi o u ssna x dndjddh

0|0
    0|0
  • zipor yap

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Spora başla

1|0
    0|0
  • Yediklerini yavas yavas arttir vücudun alissin

0|0
    0|0
  • Spor yap ve yememeye devam et

0|0
    0|0
    • sağlık açısından sakıncalı oluyor

• Yeme derken hepten degil. Az ye. Midem alismistir zaten. Zamn gevtikve istesende cok yiyemiceksin

• anladım tamam😆

• Hergun duzenli olarak yuruyus yap. Bol bol yuz. Meyve sebze tuket. Zipla. ☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...