Ne yaptıysam olmuyor ya?

ne yaptıysam olmuyor ya ?
bacagımda böyle gelişmeler olmuyo napıcam bilmiyorum ne yaptıysam olmadı en baştaki kadar çıtkırıldım olsunda istemiyorum ama ufak bir zayıflama bile olmuyo bacaklarımda

hep bununla ilgili sorular soruyorum biliyorum ama artık kesin bişeyler yapmak istiyorum :/

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• İlk resimde xia bölümüne denk gelen bacak güzelmiş ama tigh gap zor iş türk kızlarına gelmiyor

0|0
    0|0
    • yoo ben çogu kızda görüyorum ki böyle ve küçükken benimde öyleydi büyüyünce değişiklik oldu sadece xia bölümündeki gibi ince olması için napmam gerektiğini bilmiyorum her kafadan ayrı bir ses kimse öyle bir sorun yaşamamış gibi

• Ne biliyim how to get a tigh gap falan yaz bulursun

• çok sağol bana çok yardımcı oldun D:

Erkekler Ne Diyor 2

• bence bacak biraz dolgun olmalı :)

0|0
    0|0
    • illaki dolgun olmalı baştaki gibi ipince bişeyi bende istemiyorum dolgunluguda yerinde olmalı şişman göstermemeli. Şahsen boyum uzun bacak boyumda uzun sırf üst tarafı kalın dıye kısa gösteriyor

• bacakların kısa gösteriyorsa yüksek bel etek ve pantolonlar giymeye özen göster. uzun vadeli olarakta kondüsyon bisikletiyle çalışmalar yapabilirsin :)

• zayıf bence kötü

0|0
    0|0
    • çıtkırıldım olsun demiyorum güzel dursun diyorum birleşikte kötü çünkü

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu ortasi ayrik parantez bacaklarin guzel oldugunu mu dusunuyosun?

0|0
    0|0
    • evet pantolonda veya bikinide çok güzel :D bitişik oldugunda tam bir şişko gibi pek hoş değil pantolon sarıyoda denize gittiğinde birleşik bacak ben çekici değil

• Bacaklarini ayrik mi yapmak istiyorsun :s

0|0
    0|0
  • Bacak kısmı en zor eriyen yerdir canım ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...