Gereksiz yere bir oyun oynayalım mı?

Ben size kısa bi hikaye anlatsam , sonunu da söylemesem. Siz tamamlasanız ben de en güzel sonu seçsem nasıl olur ? =)

Falanca yerde , filanca zamanda karısını çok ama çok seven bi adam varmış. Sonra çok güzel ve çok tehlikeli bi kadın bi gün bu adamı görmüş , çok beğenmiş. Onunla olmak istemiş ama adam reddetmiş tabi. Sonra bu kadın adamı tehdit etmiş. " ya benimle olursun ya da karını öldürürüm " demiş ... n'apsın bu gariban ?

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• adam öldür çenesinden kurtulurum desin şakadan kadında adamın karısını alıp kaçırsın işkence yapsın adam müge anlıya başvursun müge anlı bulsun karısını sonra mutlu mutlu yaşarkene diğer kadın hapisaneden kaçsın ikisinide öldürsün kan davası başlasın adamın kardeşi bu karıyı öldürsün kadının yengesi adamın karısının yiğenini öldürsün falan filan bunların soyları tükensin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Eşini de alıp başka diyara göç etsin .

0|0
    0|0
  • ... adam kadina diyor ki gelsene söyle bi yaklas iyice, kadin ümitlenerek yaklasiyor ve tam o sirada yüzüne bi sille yiyor bu arada bitane disi kiriliyor ve dudaginin kenari patliyor.

adam diyorki tipine baksana, benim gül gibi karim dururken senin gibi dissiz yaratikla mi beraber olayim diyor ve kadin adam dan vazgecip disini yaptirmanin yollarini ariyor (=

0|0
    0|0
    • :D hayatı boyunca dişini yaptırmaya çalışıyo heralde ? :D yoksa kadına zarar verecek :D

• ohoo benim hikaye sonu böyle ben anlattim sen degil, degistirip durma :P

• hikayenin başı bende ama , başından yazarım ne var yani ne var ? :D

• Adam : madem benmle beraber olmayı çok istiyon sen istedin der . Karıyı alır bi yere götürür ondan snra iş biter tabi bitene kadar kadında biter snra adam

- bunu hergün yapalım der

tabi kadn hergün buna dayanamayacak

- yok der ben aslında seni istemiyormuşum ben aslında başkasn istiyordum der ve adamda kurtulur :D :D :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • tam bu konuşma sırasında ikisine de bir araba çarpmış,ikisi de ölmüş.araba hızını alamamış,bir kamyonun altına girmiş.ne tesadüftür ki arabayı kullanan merhum da adamın karısıymış...

0|0
    0|0
  • Kadını öldürüp intihar süsü versin, yapsın bunu :)

0|0
    0|0
    • bu fazla mantıklı bi cevap oldu böyle saçma bi soruya :D :D

• :) bu sefer oldu tamamdır bu :)

• ebet ebett :D :D

• adam: yapamazsın öyle bir şeyi hem yapsan bile ben senin olmam seni yakalar hapse atarlar

kötü kadın:benim tanıdıklarım var çıkarırlar beni

adam:hadi ordan ay hoşt

kadın: :'((

-SON-

Oscar'lık final yazdım :DD

0|0
    0|0
  • nayırrr nassslaaa diyip kadını pataklasın (klsik türk filmi) kadın entrika peşinde adamın karısını kaçırsın trafik kazasında kötü kadın ölsün. adamın karısı yaralı bereli dağlara vursun kendini. meğerse kötü kadın ölmemiş numara yapmış :D adamla yeni bir hayata başlasın. eski karısı gelsin adam hafıza kaybı numarası yapsın aaaa daha uzatmak isterdim ama uykum var yaf idare et

0|0
    0|0
    • ahah yok yok ben eğlendim yeterince :D yalnız kadın niye kendini dağlara vuruyo onu anlamadım :D :D

• işin cazibeli yanı da orası neden diye sorma mantık arama

• :D sen de haklısın =) teşekkür ederim =)

• adam da seninle olurum ama bir şartla sonrasında seni öldürürüm desin

0|0
    0|0
    • kadınla olmadan niye öldürmüyo ? :D :D

• katil mi olsun. kadın öldürülmemek için adamı bıracak yani kabul etmeyecek

• ama eğlence yok ki bunda :( biraz daha saçma cevaplar istiyorum ben :D

• onunla olur :D

0|0
    0|0
    • 2 dk da sattın hemcinsini he :D

• OLABİLİR :)

• ekle bakiim beni bi arkadaş olarak :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Adam kadını reddeder ve olayı tüm çıplaklığı ile karısına anlatır. Bu durumdan memnun olan kadın kocasına biraz daha bağlanır ve güvenide o derece yükselir. Adam bu durumdan gayet memnun olmuştur. Öldürmeye gelipte tam kadınıcağızı öldüreceği zaman adam; ''temamm... temam uleynnn sen kazandın norsbu... nazik bedenimi sana vericiğim'' der gider karıyı bir güzel yer :)

1|0
    1|0
  • Tehdit aldıını bi elden geçirsin sonra hayatına hiç bişi olmamış gbi dewam etsin :D

Karısına sevdiğinden dolayı yapsın :D

0|0
    0|0
  • kötü olur :D ilk soruna cevap verdim ikinciye bakmıyorum :P

0|0
    0|0
    • o zaman niye cevap veriyosun arkadaşım :D

• abicim 2 tane soru sormuşsun ben 1.ye cevap verdim 2.ye vermek istemedim bu kadar basit :D

• neyse , fenere vuruşumuzun şerefine uğraşmak istemiyorum seninle :D iyi geceler

Yükleniyor...