Karşı koyamadığnız bir kıza nasıl davranırsınız?

Diyelim ki çok seveiyum diyen bir erkek var :P Karşı koyamayacak kadar çok severse biz bunu nasıl anlayacağız .s doğru mu gerçek mi çapkın işi mi değil mi karşı koyamadığınız bir kız oldu mu hiç?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• capkın erkek sapıklık yapar sizle sex konuları konusmak ister bole olur sole ederım bole cok güzel olur gibi seyler der bulusmada opmeye calısır ellemeye calısır

seven birisi ise bunları yapmaz dusunmez bile sevgisinden mahrum bırakmaz sevdıgını böle anlarsın anca :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• fazla uğraşamam ben annem.
    oan aklıma geleni söylerim olduğu gibi.
    kabulederse ne ala etmezse naapak dünyada illa birileri daha çıkar.
    kimse için ömür tüketilmez.

1|0
    0|0
  • çapkınlar zaten yaklaşım olarak çok seven erkek taklidi yaparlar. sizin sahte orgasm ile eşdeğer. anlamanın imkanı yok ;)

0|0
    0|0
    • o kadar da profesyonel olamazsınız galiba :D muuhakkak anlaşılır bence ;)

• Kesinlikle oldu, Hala kızın hastasıyım, (galiba oda bana)

Bir kez o kızı üzgün görmektense, kendimi kırbaçlarım daha iyi. [kendimi öldürmem hafif kaçar çünkü insan ölünce kurtulur, ama, yasamakta ve o ızdırap canını acıyor ise, o işte cehennemin kazanıdır]

0|0
    0|0
  • yavaştan ısıtırım arayı , eğer işler b.ka sarmışsa yanlış bi şey olmuşsa tartışmışsak ve ben anlatamadıysam derdimi o zaman durduk yere mj atarım saçmalarım işte..öyle de yaptım

0|0
    0|0
  • Her dedinizi yaparsa, sizi üzmemeye calisirsa, ölürüm sana derse, siz üzülmesin diye yalan sögleyip ve sonra yinede sizin cikariniza cikartirsa herseyi, sizin yaninizdayken tam bir baska birsi olursa

0|0
    0|0
  • sizle sürekli ilgilenir ve hatta direk itiraf eder :) ben gerçekten de aşık olduğum bir kız oldu dayanamadığım :) 2. günü söledim direk senden çok hoşlanıyorum diye hemen olulu reaksiyon aldım :)

0|0
    0|0
    • aslında o doğru kişi olabilirdi ama nedn olmadı neden eski sevgilisine gitti hiç anlamıyorum

• aslında gayet açık :\ ikiniz arasında bi karşılaştırma yapmış...belki de unutamamıştır .s

• karşı koyamamak nedir yau :) herşey bi boşbulunmuşluktur :P

0|0
    0|0
  • İlla ki olur o yüzden denetimi elden bırakmamak iyidir, aşırı ısrarcı olunursa şeytanın işi yok :D

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın bebek.. Oyunun kuralı bu.

0|0
    0|0
  • tüm isteklerini yerine getirirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...