Linkteki evde oturduğunuzu düşünüp gelecekteki hayatınızı yorumlar mısınız?

Şu evde oturduğunuzu hayal edip gelecek 10 senenizi hayal edebilirmisiiz? link bu evde sizi nasıl bir gelecek bekler? Boyle huzulu bır ortamda en cok yanınızda kımın olmasını ıstersınız?

ailenizden bir kişi

sevgiliniz

eşiniz

en yakın arkadaşınız

Ünlü bir manken

Yakışıklı bir iş adamı

tek başınıza..

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• ben mesela bu linkteki gibi bir evde link tatil şöyle de bir evde oturmak isterdim ben link

0|0
    0|0
    • enteresan:D

• demi kıyıdan yaklaşık 3 km uzakta denizin üstünde evin var birde denize yakın yada dagın ortasına yada kıyı seridinde toprak yada kayadan oyulma evin olacak

Erkekler Ne Diyor 19

• böyle bir evde hayatımın kadınıyla oturmak isterdim galiba :) yıllarca kitap yazabilirdim ya da tamamen müziğe yönelirdim. uzun uzun yürüyüşler yapıp kaybolurdum ormanın içinde ne bileyim, belki gölde balık falan tutardım ya da ava çıkardım. kısacası kalabalıktan uzak dingin, güzel bir hayatım olurdu :)

0|0
    0|0
  • gece burası in-cin top oynar beeeeeee

0|0
    0|0
  • iyi de bu evdekiler nereye sıçacak? link

0|0
    0|1
    • yaa sızde:D:D bı tek o eksık kalmıstı.. manzaraya bakıp yorum yapın dedım:D

• eşimi ve çocuklarımı isterim. bol bol yazarım başkalarının okuması önemli değil beğenmediklerimi hatunla, çocuklarla yırtar yırtar havaya savururuz

1|0
    0|0
  • eşim olmasını isterdim

huzurlu olduğu kadarda zor olmalı

sana güç verecek biri varsa buda eşin olur

0|0
    0|0
  • ettim gitti.ne kadar zorlasam da kendimi başka biri ile bu evde hayal edemedim.sadece ben var oldum.bir de köpeğim olursa bir kedim bir de kertenkelem olsun iguana

0|0
    0|0
  • tek başıma yaşamayı haftada 1 veya ayda 1 2 defa sevgilim gelse ortalığı toparlasa toz falan alsa sonra sevişsek gitse fena olmaz hani :)

0|0
    1|0
  • ömrüm yanımda olsun başka birine gerek kalmaz. değil 10 yıl ölene dek kalırım orada...

0|0
    0|0
  • süper bir yer, tek kişiyse bi hatun olsun tabi

0|0
    0|0
  • evi satardım :D

0|0
    0|0
  • Burası sadece 1 haftalığına kafa dinlemelik bir ev. Ben burada 10 yıl geçiremem anca 10 gün

0|0
    0|0
  • şuan oturduğum ev çok daha güzel :D eminim beni tembelliğe sürükleyen şeylerin başında bu var..

0|0
    0|0
  • Namık Kemal'in bir sözü geldi aklıma:) "Hayal kuranın da, kurmayanın da" ;)

0|0
    0|0
  • harika :) ruh açıcı ama gece kötü olur be :))

0|0
    0|0
  • ben tek başıma olmayı isterdim ama benim yalnızlığım 2 kişiden ibarettir bir ben bir melawen <3 :D

0|0
    0|0
  • içinde sen olduktan sonra sorun yok bence :)

0|0
    0|0
  • Böyle bir evim olsa aslında güzel olur huzur bulursun

Tek başıma olmayı tercih ederim..

0|0
    0|0
  • sevgilimi isterim sadece

0|0
    0|0
  • Sıkılırım ben böyle bi' evde.

İşkoliklik var bende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hep benim tarzım düşünce bunlar:) Böyle bi ev olsun,şehirden uzakta,yanımda biri olsun ya da olmasın önemli değil.Doğanın tadına varayım,kışın yar yağışını izleyeyim,yazınn uzun yürüyüşler yapayım falan..Off ya çok istiyorum böyle bi yer:(

0|0
    0|0
  • Eşim, çocuklarım, torunlarım, köpeklerim. Oyhş zaten balığım sormayın böyle sorular.

0|1
    0|0
  • aşık olduğum adamla küçük sarışın oğlum olursa harika olurdu sanırım.

0|0
    0|0
  • ıssız yerleri sevmiyorum. orman içnide ürkütücü olur o ev gece.

0|0
    0|0
  • resme bakar bakmaz çocuk eksik bahçede deyip bi sevgili ve 4-5 çocuğumla sakince yaşayıp gittiğimi gördüm.

0|0
    0|0
  • Korkarım lan ben burda herkes yanımda olsun.

0|0
    0|0
  • deniz yok yaşamam burda

0|0
    0|0
  • Tek basima korkarim bu yüzden yanimda birileri olabilir, huzur verici gibi ama biraz ürkütücüde geldi.

0|0
    0|0
  • ilk bakışta güzel gibi geliyor ama kasvetli bir aslında ..sanki evin arkasında mezarlık var gibi duruyor:/ tek cazip yani evin taştan yapılmış olması..

0|0
    0|0
  • handem ve reyahnım yakınmda ki evledrde olsunlar :) bize her yer paris:)

0|0
    0|0
  • Huzur verici bi yere benziyor, ama ben ölsemde kalmam boyle bi evde.

0|0
    0|0
  • evet hayal ettim orda da bol bol nete giriyorum ve hayatım çok boktan.hala ben varım çünkü.

0|0
    0|0
  • çokoşş benim olmalı bu ev <3

0|0
    0|0
  • 10 yıl boyunca o evden başka yere gidemeyeceğimi ve kimsenin gelemeyeceğini düşünerek cevap veriyorum yalnız başıma olsam 10 yıl geçiremem orada, en yakın arkadaşımı alsam 10 yıl ne konuşacağız konu kalmaz ama sevgilim düşünüyorum aklıma hiçbir şey gelmiyor sevgilim ya amaen yakın arkadaşımda olbilir buldum %60 sevgilim %40 arkadaşım ama net varsa yalnızım net var mı net :DD

0|0
    0|0
  • Cadıymışım ben ilerde. bu köhne karanlık içi kırmızı küçük şatoda benim şatommuş. :D:D:D:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...