Galatasaray-Fenerbahçe maçı sonucu tahminleri?

Maç kaç kaç biter diyorsunuz arkadaşlar ? Lütfen takımımızı savunma amaçlı yorumlar yapmayalım olabilitesi yüksek ihtimalleri konuşalım:D

• Galatasaray alır
    51% (47)57% (76)54% (123)Oy Ver
  • Fenerbahçe alır
    39% (36)28% (37)32% (73)Oy Ver
  • Berabere biter
    10% (9)15% (21)14% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fazla söze gerek yok :D hadi yaranızı deşmiyim :D çok iddialı konuşan arkadaşlar oldu. öpüyorum onları :D

0|0
13|57

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 56

• Galatasaray'da mac secen cok fazla oyuncu var. Hamit gibi Melo gibi Selcuk gibi. Fatih Hoca kafalarinda maci yasattirirsa mental olarak o havaya sokarsa maci insallah aliriz. Fb'de ise Sow'a saygim sonsuz. Stoch bu macta bize ters gelebilir ve iyi bir Meireles faktoru var.

Burak Umut mallasmazlarsa Selcuk Melo Hamit maca odaklanirlarsa 3 1 4 2 aliriz diye dusunuyor ve umuyorum. Ayrica ben bu macta kalpten Galatasaray'li olan Yekta'yi mutlaka oynatirdim.

1|0
    0|1
    • Bu seferki maçtan pasları yamuk olan hamit çıkmalı umutla selçukta kafalarını ellerinin arasına almak yerine adam gibi oynamalı.

• İşte dediğin gibi Umut Selçuk gol kaçırdılar mı Burak da dahil oyundan kopuyorlar, onu mental olarak halletmeleri lazım. Hamit cins bir oyuncu, kalitesini oyun zekasını kimseyle tartışmam ama geçen sene sadece 4 maç oynadığı için o maç temposunu ve o rekabet modelini kaldıramadı henüz. İnşallah düzelir.

• 2-0 fenerbahçe

0|3
    1|2
  • fenerliyim ve fenerin alacağını düşünüyorum gs nin durumu pek iyi değil ligde burak yılmaz bedava penaltı kazandırmazsa tabi .

0|2
    1|0
  • Fener bu ne yapacağı belli olmaz.. fakat dileğim fener kazansın...

0|4
    2|1
  • fenerr alırr alırrrr 3 ün 1 ini alırrr ;)

2|1
    1|3
    • ahahah:D

• ben dedim amaaa dimii ? 3 gol olurrr birini fene alırrr dolayısıylaa 3 ün 1 ini alırlarr diyeee :P puhahahahahahahahahaha

• 2-0 GS alır

2|1
    0|2
  • galatasaray: 3 fenerbahçe: 2

2|1
    0|1
  • Galatasaray 4 Fenevbahce 2

3|1
    0|5
  • Berabere biter

0|1
    0|1
  • ilk golü cincon bulamazsa her zamanki gibi aslan terbiyecisi alır , skor farketmez ama 1-0 olur.

0|2
    1|1
  • 2-1 fenrr alır ya

0|3
    2|1
  • Galatasaray affetmez çıkaradan 3 gider...

2|0
    1|1
  • A: Galatasaray alır

2|1
    0|1
  • sonuçlara fenerbahçeli olarak çok sevindim. genelde favori 6alatasaray olur ve genelde fenerbahçe alır. yine favori 6alatasaray :))) çok hoşuma gitti :))))

0|1
    1|1
  • herzaman oldugu gibi google ninde birincisi cimbom olduguna göre hani derler ya rüya takım fb. guya takım olarak cıkacak . staddan :P

1|0
    0|2
    • FB liler çekememiş bakın aynen 2 1 olarak maç bitti ne dedim . sonucu beklemeden bak mahcup oldunuz . şimdi kesinlikle agzını bıçak acmaz fenellilerin . aşagıdaki ters yazmış özür diliyor :)

• Fenerbahçe olarak minimum 2 sallarız diyorum.

1|3
    2|1
  • o değilde 21 aralık öncesi sarbiden gol bekliorum açıkcası

1|2
    0|1
  • GALATASARAY yener, 3-1.

1|1
    0|3
  • galatasaray alır

2|1
    0|1
  • 2-1 ya da 1-0 galatasaray

2|1
    0|1
  • 1|1
    1|2
  • Aykut kocaman bi halt yemesinde her türlü Fenerrrr :D

0|2
    1|1
  • fenerliyim fanatiklikden uzak olur fenerin deplasman derbilerinde cok cool takıldıgını zaten biliyoruz sanırım eger her zamanki gibi aykut takımı geriye yaslamassa fener macı alır ama 60 dan sonra kendi sahamıza cekilir gs beklersek gs macı alacaktır.

0|1
    0|2
  • 3-1 Fenerbahçe alır.. Goller; Baroni,Kuyt,Sow..

0|3
    3|2
    • 3-1 galatasaray alır :D goller Sabri Hamit Burak diyorum bende hadi bakalım :D:D:D:D

• ben fenerbahçeliyim ama dürüst olmak gerekirse gs kazanıcak gibi geliyor baba 2-1yada 3-1

3|0
    0|3
  • 6alatasaray : 1 FENERBAHÇE : 3

0|3
    1|3
  • Fenerbahçe ilk yarım saati atlatırsa alır ..

0|2
    2|0
  • Skoru bile söylüyorum maç 2-2 bitecek iddaa da bastım kesin berabere..

0|0
    1|2
  • maç sonucu FENERBAHÇE güler gs ağlar ;)

0|2
    2|1
    • hadi bakalım göreceğiz:D maç sonrası ağlayan sen olacaksın gibi geldi bana sanki :D

• herdefasındada tebrik edersin tatlım öptüm seni iyi geceler :D:D:D

• yok öyle bi dünya

• 2 den 2 olur

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    26

Kızlar Ne Diyor 13

• şimdi milletin cevaplarına ve senin yaptığın yorumlara bakıyorum da cazgır bi gs li olduğun belli ben buraya fener alır desem 'ha ha ha göreceğiz kim alcak maçtan sonra gelin bla bla bla ' diyeceksin ya da berabere desem bence 'gs daha iyi o olacak bla bla' diyeceksin.. O yüzden bir cevap vermiyor, seni sorunla başbaşa bırakıyorum.

''Lütfen takımımızı savunma amaçlı yorumlar yapmayalım, olabilitesi yüksek ihtimalleri konuşalım' (sona koyduğun gülücük heralde siz yapmayın ben yapacağım anlamında dimi gizlicim)

0|2
    1|0
    • ooo fenerli arkadaş çok sinirlenmiş :D relax .. :D:D

• vah ergene çatmışız. tamam canım öyle.. sen haklısın şampiyon.

• ahh canımm öpüyorum seni <3 :* eksini de yerler <3

• fenerrrrrrrrimm.

0|2
    3|2
  • Galatasaray 1 - Fenerbahçe 2 :))) görürsünüz bak :D

0|2
    3|1
  • takım tutmuyorum ama soruyu görünce içimden öyle geçti maç ne zaman saat kaçta :D

0|1
    1|1
  • maç ne zaman?

0|1
    0|1
    • Pazar günü:D

• seninki bendenmiş:D tanımadan sevdim. selam söyle . gizli kullanıcının sana selamı var maçı alacakmışsınız şimdiden tebrik ediyor seni de :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

• :D maşallah diyim sana

• Fenerbahçeliyim ama Galatasaray bize 2 gol atıcak gibi hissediyorum. Biz kaç atarız bilemem.

1|1
    0|2
    • OLUM DEDİĞİM ÇIKTI YA KEŞKE İDDAA OYNASAYMIŞIM

• Ben açık açık 2-1 demiştim:D aynısını söyledim maç bitince :D ama çok oynayan olmuştur ki zaten 2-1 e:D

• fenerrrrrrrrrrrrrr alırrrrrrrrrrrrrrr

0|2
    3|0
  • galatasaray 2-1 alır

1|0
    0|1
  • Fenerbahçem gereken cevabı en güzel şekilde vericek.

0|2
    0|1
  • Fenerbahçe alır.

0|2
    3|2
    • Galatasaray Eskisi gibi değil. Maç berabere gitse bile Galatasarayda yedek oalrak oyunun kaderini değiştecek oyuncular var en basiti amrabat emre çolak vs gibi bi kaç tane daha futbolcu var. Ki ilk 11 de kaliteli fıtbolcu var. Fenerbahçenin kadrosunda çok iyi ama sonradan giripte oyuna etki edecek futbolcu yok krasiç var derseniz, krasiç kaç maçın kaderini değiştirdi. Bu derbide Galatasaray daha avantajlı hem saha oalrak hem de kadro oalrak yedekler dahil. Benim tahminim 2-0 GS.

• Galatasaray umarim alir..

1|0
    1|2
    • Alacak Allah'ın izniyle rahat ol sen :D:D:D:D:D

• Galatasaray alır

0|0
    0|0
  • Galatasaray alır

0|0
    0|0
Yükleniyor...