Kızların benden hoşlandığını biliyorum ama bir türlü teklif gelmiyor,sorun bende mi?

Merhaba arkadaslar yakısıklı oldugumu düşünüyorum zaten çevremdekiler de söylüyor ve kızların tepkilerinden çok belli oluyor ama bir türlü teklif gelmiyor.Teklif derken direk sevgili olmak bile değil insan tanısmak için bile mi gelmez ya? haberlerini alıyorum,kızlar toplu halde konusurken işte bir çocuk çok yakısıklı falan keske sevgilim olsa dendigini ama ne gelen var ne de giden.Arkadasım kızların benim hakkımda kesin sevgilisi vardır diye gelmediklerini söylüyor ama ilişkimin olmadıgını bastıra bastıra söylüyorum ama nafile.Sizce sorun bende mi? Yada neden çok begenilen bir insana kimse yanasmaz? Sorumu gizli sordum çünkü tahmin ettiğim kişilerde bu siteye üye olmus olabilir.Simdiden tesekkürler

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• onalrdan teklif bekleyeceğine sen atağa geç.

0|0
    0|0
    • geçemem,ilk adımı onların atması lazım

• bunu genelde bayanlar söyler erkekler için.

• merhaba dese biri tamam da o da yok

Kızlar Ne Diyor 10

• Pankart açıp nolur bana gel diyecekler.

0|0
    0|0
  • bnce duruşun braz hawalıysa yanına qelip konuşmaya çekinebilirler ama kızlar değil erkkler teklif eder . yanlarına git konuş gülümse sonra hallolur ama bişiy söylemelerini istiyrsan geri durma konuş tanış sonrada bak duruma..

0|0
    0|0
  • aç tavuk kendini darı ambarında sanar yazmış bi arkadaş çokta güzel yazmış.senin düşünceklerin sanmaktan, kulağına gelenler ise dedikodudan ibaret demekki o da değilde ne bu özgüven yahuu

0|0
    0|0
    • inan sanmak yada dedikodu olsa ama gözlerim var çok şükür görüyor sen hiç bir saat boyunca aval aval izlendin mi? hemde bir günden falan bahsetmiyorum

• gangnam style da izlenme rekorları kırıyor

• neyse iyi geceler

• sanırım kendimin farkındayım diye aşırı bi özgüvenle dolaşıyorsun. bu da insanları senden uzaklaştırabilir. kendini soyutlama sıcakkanlı samimi gözük.

0|0
    0|0
    • gözükemem

• bakarım davranışlarına arkadaşlarıyla ilişkilerine. gözüm tutmazsa çok yakışıklı olsa bile demem

• iyice sarrafoğlu havasına girmişsin ya bence biraz hayal dünyası da var:)))

0|0
    0|0
    • bulundugum ortamı bilmediğinden böyle söylemen normal ama evet o adama da benzetenler var :)

• offf bunu deme bari! özgüven mi tatmin duygusu mu emin değilimm

• ben benzetilmekten bıkmısım sen bana ne diyorsun

• sorun sende demekki yüz vermiyosun .

0|0
    0|0
    • fazla yüze gerek yok ama

• öyle olması gerek falan diyosunya ondan :D

• ya biri gelse tanısmak istese inan kırmam tanısırım falan ama o da yok.hayır baskaları tarafından istenmediğimi bilsem yada hissetsem sorun yok ama öyle bir sorunum da yok :)

• Teklifi kızlar değil erkekler yapar normalde

0|0
    0|0
    • pat diye de teklif edilmez ki benim bahsettiğim sevgili olma değil direk insan tanısmakta mı istemez

• sen isticen o zaman

• sen egonun baya bi kurbanı olmuşsun ama dikkat et içinde biraz insanı duygularda kalsın olur mu ? çünkü yakında "erkekler bile bana bayılıyo" havasında gezecek potansityeli gördüm sende.. insanların arasına karışmayı dene her kıza flört gözüyle bakma sadece insancıl bi şekilde merhaba de, ne dersin ? ayrıca ne bu naz bu hava ? demekki merhaba denecek biri gibi görmüyolar seni. sen de ki izlenimleri değişsin. bunların hepsi özgüven eksiliğinden. kızmana gerek yok bana. küçükken bende öyleydim. aşağıda yorumlarda gördüm. sıcakkanlı ve samimi gözük demiş biri. gözükemem demişsin. niye karizman mı çizilir ? soğuk nevale seni.

0|0
    0|0
  • Normal hayattaki ismin ne merak ettim :)eger dedigin gibi yakisikliysan vehavaliysan bana bakmaz bu diye dusunebilirler

0|0
    0|0
  • Ne teklif bekliyorsun,o senin görevin sen teklif et yoksa çok beklersin

0|0
    0|0
    • sen çok beğendin birine tanısma için merhaba falan demez misin

• Gururumdan ölsemde demem Karşımdakı ilk hamleyi yapsa ola bilir

Erkekler Ne Diyor 3

• sorun senin o tavanlarda gezen egonda...

0|0
    0|0
  • takil onlarla ama teflik etme :D dayanamaz onlar teklif eder :)

0|0
    0|0
    • belli bir havam var ve takıldıgım kişi sayısı az o havayı söndüremem :)

• dediğin gibi olsaydın emin ol buraya bu konuyu açmazdın Bence acı gerçekleri kabul et ve mutlu ol :S

1|0
    0|0
    • sadece 5 dk benim yerimde olmanı isterdim neyse iyi geceler saol yorumun için

• ben istemezdim :) çünkü az çok tahmin ediyorum iyi geceler ;)

Yükleniyor...