Spor yaparken kemiklerimden gelen ses?

spor düşkünüyüm ve spor yaparken bu aralar ses daha da arttı, bacağımı kaldırıyorum kalın bir kıtırdama sesi gibi geliyor. sebebi nedir?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Sıvı eksikliği ve kaslarda enerji harcadıktan sonra laktik asit seviyesi artar bunu hafta en 3 defa soğuk su tedavisi ve buz banyosu giderir uyumadan önce mutlaka yoğurt ye antrenman dan hemen sonra potasyum oranı yüksek besin al gelişim ve kas ve doku yıpranmasını önlemek için muzda bolca var sabah kahvaltıda ceviz badem magnezyum için çok önemli sem spor yaparak ruhunu besliosun ama tyıpratmışsın 4 hafta da bir en az bir hafta ara ver ya da hafiflet

0|1
    0|0
  • spor yapıpta vücudundan ses gelmeyen birini görmedim ben normal neden olduğu ise kaslarını geliştirirken eklemlerin zayıf noktalar oluyor gücü oradan alıyorsun oturup kalkarken falan tüm vücudun ağırlığını bilekler dizler taşıyor en çok seste ordan geliyor ve zamanla spor yaptıkça eklemlerin zorlanıyor bu yüzden oluyor

0|0
    0|0
  • Kemiklerinden çok eklemler ya da kaslardan gelen bir ses olmalı. Benim dizlerimde kroniktir mesela sürekli çıkar

0|0
    0|0
  • Yağlı şeyler ye biraz :( Gress de olabilir.

0|0
    0|0
  • Ayı sorun bendede var eklemlerden diz kapağimdan özellikle cok ses geliyor Ya ameliyat ve sıvı enjekte edilecek ya da ordaki kaslar güçlenicek Ve günlük egzersizleri var onun için

0|0
    0|0
  • Kikirdaklarin bitiyor surtunme yuzunden

0|0
    0|0
  • Eklemlerdeki sıvının sesi o yanlış hatırlamıyorsam sıkıntı yok yani

0|0
    0|0
  • Olur ya

0|0
    0|0
  • Kireçlenme olabilir

0|0
    0|0
  • Kireçlenme vardır, bilinçsiz spor yapma bence bir doktora görün.

0|0
    0|0
  • benim dirseklerde oluyor

0|0
    0|0
  • Yas kaç peki

0|0
    0|0
  • kemıkler surtuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4