Arda Turan, Wesley Sneijder ve Lucas Podolskinin Olduğu Bir Takıma Türkiyede Direnç Gösterebilecek Bir Takım Varmı?

4 yıldızlı Galatasaray bu sene kadrosunu güçlendiricek. Podolskiyle her konuda anlaşıldı. Arsenalla ufak puruzler kaldı. Arda ise Barcelonayla anlaştı. Bu transferden pay alma hakkına sahip olan Galatasaray bu ücretten vazgeçerek Ardayı 6 Aylığına kiralayacak.
Sneijderi ise söylememize gerek yok Fenerbahçe ve Beşiktaşlıların 10'un ismini bile duymaya tahammül edemedikleri ve canlarını çok yakan bir oyuncu. Ha şunuda not olarak geçelim Sneijderin etrafına ne kadar iyi oyuncu koyarsanız hem onun performansı dahada artar hemde diğer oyuncularida oynatır
Şimdi Podolski Sneijder ve Arda gibi yildizlarin olduğu bir takima refreks gösterebilecek bir takım varmi?
Bu arada yok onlar gelmez falan duyup boşuna saçmalayın bu transferler bitme aşamasında

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Zamanında ilhan pascal Sergen üçlüsü gibi mi
    Ya da quaresma quti almeida gibi mi
    Metin Ali Feyyaz gibi mi

Transferler bitene kadar sadece bilal umut Burak uclusuyle övünebilirsin

0|2
    0|1
  • Bırak da, onu stadyumdan Ferrari ile çıkıp, beş yıldızlı otele giden ve kalburüstü kadınlarla grup seks yapanlar ve senin bir senelik maaşını masaya bahşiş diye bırakanlar düşünsün..

0|1
    0|0
  • ben ardayı gereksiz buluyorum 6 aylığına gelse ne oynayacak ayrıca nerde oynayacak onun mevkisinde snijder var

0|1
    0|0
    • İniesta ya alternatif olan adama gereksiz demen hata arda galatasaray ın çocuğu gelirse ısınma sürecine falan gerek yok.
      Kadronda böyle iki adam olsun da tek derdin bu olsun :)

• Bu orta saha ile uzaya çıkarız.

0|0
    0|1
    • temelli gelse eyvallah 6 aylığına gelecek formaliteden oyunuda formalite olur sakatlanma korkusuyla fazla kasmaz

• @rooster ispanya ligi çok üst düzey ve hızlı arda orada takımın beyni olup real madrid barça arasında şampiyon oldu şimdidrn sonra TR ye gelirse adam adama kimse karşılayamaz bile :)
      Ama ben geleceğini sanmam.

• dedim ya eğer gelirse aklında bu yazı bulunsun

• Tamam

0|0
    0|0
  • futbol bilgine soka... m. arda ile sneijder aynı anda nasıl oynayacak

0|1
    0|1
  • Senol güneşin Beşiktasi seneye cinconun gotunden kan alır gorursun

0|1
    0|1
    • Muslera olmasaydı bu sene küme duserdiniz l*n siz forvete adam alicaginiza defansinizi toparlayin ozaman konusun

• Tamam l*n kıskanma hadi.

• Şikeyi kiskanicak değiliz

• yok bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...