Sevgilimin sevgisinden artık şüphe ediyorum. Sizce bitirmeli miyim??

sevgilimin sevgisinden artık şüphe ediyorum vakit ayırdığı yok arada bi mesaj günde bi oda yada ararsa bi arıyo işte aklı eserse 2-3 falan oluyo bu ama artık katlanmak istemiyorum kendisinede söyledm bunu ama işten dolayı vakit ayıramadığını hatalı oldunu söylüyo ama artk şüphelerim var napmalıyım artık?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• ne kadar işide olsa sanada vakit ayırması gerekiyor işin yeri ayrı senin yerin ayrı sonuçta yani eğer sonra ağlayıp pişman olmayacaksan bitir ama sonra ararsan mesaj atarsan şımartırsın havalara girer ona göre

0|0
    0|0
    • yani ne kadar çalışırsan çalış vakit ayırabilirsin.işte o yüzden ayrılamıyorum

• başında hata yaptım işte ederi kadar değer görseydi böyle olmazdı aslında haklısın tabi

• şuuuuut ve goooool

0|0
    0|0
  • şüphe duyduğun nedir

0|0
    0|0
  • bitirmelisin kesinlikle :D

0|0
    0|0
    • gül gül:D:Dbilioz da nasıl bitircez

• insanın karşısındakinin sevgisini hissetmiyorsa cevap evet sevilmediğinden hissedemiyor

0|0
    0|0
  • bitirip kurtulmanı öneririm

0|0
    0|0
    • düşünmüyo diilim aslında

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen de umursama o zaman onu

0|0
    0|0
  • biraz bekle br iki hafta değişim yoksa ayrıl

1|0
    0|0
    • yeni olan bişey diil yaklaşık bi kaç aydır

• aynen kendini yıpratma kendi kaybeder...

• aynn elimden geleni yaptım sonucuna o katlansın

• Oyle diorsa biraz sabirli olsana..sevmiosan bitir..bi suphe icin bitirmek cok yanlis..

0|0
    0|0
    • ne kadar daha?seviyorum ama şüphelenmemede onun yüzünden npym

• :)

Bende sabret diorum..sevgisini hisedemiosanda bitir..omrunden 6 yilini atmis olcan...iyi dusunmelisin..kolaymi 6 sene..

• 6 sene mi yedi resmen boku bokuna gitcek ayrılırsam da:)bilmyrm nolcak ama çok uğraştm çok uyardım napym

Yükleniyor...