Vucut geliştirmeye başlamak bakarmısınız detaya?

biraz alt yapım var evde 10 kg dambıllarım var ama kendimi spora yazılmaya hazır hissetmiyorum evde bu dambıllar ile yüksek ağırlık az setmi olmalı yoksa başlangıç için az set çok tekrarmı

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• başla iyi olur

0|0
    0|0
    • ama çok tekrarlamı yoksa az tekrarlamı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Alt yapım var demişsin, antrenmanlara ne kadar süre ara verdin?

0|0
    0|0
    • şimdi ramazan girince ara verdim ama ondan önce bir hafta yapıyodum bir hafta yapamıyodum 2 ay böyle gitmişti 2 ay başladım yine ara verdim ramazan için yağ oranını düşürüp kas kütlesini korumak amacım ve sabah ööğle akşam ne nekadar yicemi bilmiyorum bir tgarafdan kunluk karbo bukadar olmalı deniliyor bir tarafdan kalori ihtayacının altında beslen diyorlar ama işte öğlen iş yemekleri çıkıyor yiyemem alternatif ne oalbilir

• definasyon yaparken az agırlık çok tekrar deniliyor az agırık derken 10 kg yetermi

• Normal sistemde 'hareketi doğru yapabildiğin maksimum ağırlık ile az tekrar' yapmak idealdir. Mesela 8 tekrar 5 set. Ancak senin yazdıklarına bakılırsa hem düzensiz bir programın hem de elinde kısıtlı ağırlığın var. Güç seviyen ne bilmiyorum. Ramazan sonrası için tavsiyem, yeni başlayan programı uygulaman. Yaklaşık 3-4 hafta 'düzenli olarak' elindeki ağırlıklarla başlangıç programı uyguladıktan sonra kasların iyice ısınır, kendini toparlar, sonrasında spor salonuna geçersin.

Ramazan süresince kas kaybetmeden, yağ yağmak içinse aşağıya ekleyeceğim videoyu sonuna kadar izlemeni tavsiye ederim. Kafanda bir fikir oluşur.

https://www.youtube.com/watch?v=iNCEDYLZZ00

• Başla kardeş

0|0
    0|0
  • Şınav çek şınav barfiks çek mekik çek koş napcan spor salonunda. =)

0|0
    0|0
Yükleniyor...