Başarabilir miyim?

arkadaşar bben dün fitness salonuna yazıldım ve başladım kilom 73.3 boy 171 yağ oranı %34 çıktı kas miktari vs iyiymiş %10 kadar yağ vermem gerekiyor , benim vaktime okulların açılmasına kadar (eylülün ortaları) çünkü bir iki hedefim var diyelim. yarın son cardio çalışmasını yapıp özel programa başlıyorum sadece proteinle beslenicem asıl konu şu yiyebileceğim besin önerileri lütfen ve okullara açılana kadar istediğim yağ oranını verebilirmiyim? teşekkürler.

Güncellemeler:
yağ oranını %24 e düşürmem gerek zate kilo basenlerde bitek oda aşırı değil boyun kaldırıyo diyolar ama bilmiyorum eylüle kadar olur mu

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• sana yiyeceğin değilde yemeyeceğin şeyleri söyleyeyim bunları hocanın söylemiş olması lazım aslında sana yağı şekeri hamur işlerini beyaz ekmeği kes protein içeren besinleri soruyorsan yumurta (sarısını yeme yağlı), süt, yoğurt, lor peyniri, beyaz et (özellikle tavuk göğsü), kırmızı et (en iyi ve en zengin protein kaynağı kırmızı ettir), + yulaf ezmesi veya müslie ye yağ yakımını hızlandırır ayrıca lif açısından zengindir, ve sabah kalkınca soğuk su içmen de yağ yakımını hızlandırır. Yapabileceklerine sınır koyan zihindir, %100 inandığın sürece herşeyi yaparsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaparsn sen aslansın kaplansın sen

0|0
    1|0
  • Yaparsın ben 2 sene önce bir anda 12 kilo almıştım 3 ayda erittim. Sağlam bir diet ve cardio ile 3 ayda eritirsin

0|0
    0|0
  • başarabılırsın.

0|0
    0|0
  • basarırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen ucmussun bende %22 yag oraninda diyet&spor yapiyorum ama eylule zor gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...