Kasın Kavgaya Faydası Var mı?

Arkadaşlar kasın kavgaya faydası var mı?
Bence var.

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Var fakat tek başına kas yetmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 13

• tabiki var mesela benim karın kaslarım çok serttir çok fazla yumruk tekme yerim karnımdan nefesim kesilmez kas= darbenin etkisini azaltır sizi çok güçlü gösterdiği içinde karşı tarafı korkutabilirsiiniz

0|1
    0|0
  • hiçbir şekilde faydası yoksa yine sana verdiği özgüven ve karşı tarafa verdiği psikolojik ezilme olarak avantajı var : )

0|1
    0|0
    • Aga bunun dışında faydalarıda var. Örn: güçlü olursun uzun süredir antreman yaptığın için kondisyonunda iyi olur. Dayanıklı olursun.

• kas zırh gibidir güçlendirir tabii ki faydası var ama vücudu hantallaştırır asıl önemli olan seri olmak ve teknik mesela sen bir vücut geliştirme şampiyonusun ve karşındaki de kick boks veya boks şampiyonu pestilini çıkartır

0|1
    0|0
    • Vücut geliştirme şampiyonu kavga etmek için yapmadığı için pestilimin çıkması normal

• boksla yaparsan faydası olur, sadece body ile kavgaya zararı bile olabilir

0|0
    0|1
  • Tabiki var bak bendeki kaslara

0|2
    0|0
  • fitness yapıyorum eskiden boks deneyimim vardı şimdide kick boksa merak sardım ve öğrendikce anlıyorum ki kas sadece görüntü olarak karşıya bir göz dağı başka bişey değil 100kg kaslı hayvan gibi tekniksiz adamı 70-75kg teknik bilen bir insan madara edebilir, kas savunmasız insanlarla yapılan kavgada işe yarayabilir

0|0
    0|0
    • Ama kasında mutlaka faydası var

• Kavgaya en büyük yararlı olan şey yürektir yürek.

0|0
    0|1
  • bence o kadar farkettırmez

0|0
    0|0
  • önemli olan kondisyon, bir çok darbe alsanda kondisyonun yüksekse rakbinden daha dinç görünüp onu moralmen çökertebilirsin

0|0
    0|0
    • Kondisyonda önemli ama kasında faydası var.

• Olmaz mı? kasları gördüklerinde genelde abi iyisin ya derler kavga da hiç sorma :))

0|1
    0|0
    • Tabi canım. Spor salonunda 100 kg bench yapan adamla 10 kg kaldıran adam birmi? :))

• Aynen öyle :))

• Boş barla vücut çalışan vücutçu bile normal insandan kuvvetlidir.

• Yağın olmadığına göre kasın vardır dimi düşün

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?
      Kas kavgada bence işe yarar. Düşün kaslı biri diyelim 75 kg ise ve kuvvetliyse (kuvvetlidir de) kavgalarda ciddi avantajı vardır.

• onu düşünenler hiç dayak yememiş bol keseden sallayanlar

• Aynen..
      Vücudun sağlamsa kavgada 1-0 öndesin..

• Ne saçma sorular..

0|0
    0|0
  • vardır tabı guclu olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...