Squat yapanlar bakabilir mi?

Her gun mu yapiyorsunuz araya 1 gun bosluk mu birakiyorsunuz ve gercekten ise yariyormu ilk etkisi en kisa ne zaman belli oluyor

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Squat kolay bir hareket değil özellikle çok büyük kas grubunu çalıştırdığı için hafta da bir defa çalıştırmak bile zaten yeterince zor ve zahmetli. Yapabilirim diyorsan fazla zorlamadan 2 gün yapmaya bak arada en az 2 gün olsun yoksa yerinden kalkamazsın dost tavsiyesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her antrenmandan sonra çalıştırdığın kas kısmının dinlenmesi gerekir. Her gün yapma. 1 gün dinlendir daha iyi olur. Tabii ki işe yarıyor. Hiç yapmamışsan antrenmanın ertesi gün çalıştırdığın bölgeler et kesicek. İyi bir şey. İlerleyen zamanlarda da farkı kendin hissedeceksin.
    -Cut.

0|0
    0|0
    • 5 gundur yapiyorum hergün ara vermeden 120 tane yaptim bugun

• Bence sen hareketi tam anlamıyla doğru yapmıyorsun. Yeni başlayan biri tek seferde 120 yapamaz. Hiç dinlenmeden yapıcam dersen yine de 1 gün ara vererek yapmanı tavsiye ederim.

• çalıştırdığın kasın antrenmandan sonra 48 saat dinlenme süresi var bu süreden sonra tekrar çalışabilirsin

0|0
    0|0
  • HErgün yapmak iyi değil. Squat yaptığında kasların çalışıyor mu? Evet.
    Ozaman onların iyileşmesi dinlenmesi lazım.
    Birgün arayla yap proteinli beslen

0|0
    0|0
  • her gün squat mı yapılır bre cahil ordusu :D

0|0
    0|0
    • Daha etkili olsun diye popomun biran once kalkmasini istiyorum

• 3 gunde bir dinlenme olur mu

• 1 gün yapıp 3 gün dinleneceksen olur

• Durmadan her gün sonuçta beden agırlıklı squatla gelişir

0|0
    0|0
  • Haftada 1 defa 3 set yeterli. Ağır çalış , dinlen , düzenli uyu , dengeli beslen ;)

0|0
    0|0
  • her gün iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 3 gün veya 2 gün yapıp 1 2 gün dinleniyorum sonra 3 gün veya 2 gün... öyle gidiyor. Yaşam tarzı haline getireceksin.

0|0
    0|0
  • Her gün yapmak lazım, ve zamanla squatı farklı çeşitleriyle yaparsan daha kısa sürede iyi sonuçlar alırsın. Mesela 1 ay squat yap, iyice alıştır kendini, sonra dambıl kullanarak dene, ve bunun daha çok çeşidi var, internetten araştırıp bulabilirsin :)

0|0
    0|0
  • sana squat programını yollıyabilirim 22 günde sıkılaştı

0|0
    0|0
  • Ben 2 gun ara koyuyorummmm

0|0
    0|0
  • ben sabah ve aksam 15 tane yaptım 1 hafta yaptım ılk yapılınca bacaklarım agrıdı ama etkısı var kaldırıryo boyle

0|0
    0|0
  • Her gün yapılmmalı bence

0|0
    0|0
  • bırgun arayla yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...