Evde Vücut geliştiren kardeşim ne kadar sürede verim almaya başlar?

benim kardeşim 15 yaşında evde kendi kendine vücut geliştirmeye çalışıyo internetten karın kası yapma videosunu izliyo günde 10 dk onu yapıyor sonra 7 kg dambıl var 1 tane onla ayakta çalışıyor bilek yayı var bu şekilde ne kadar sürede verim almaya başlar . boyu 171 kilo 60 boy uzamasına engelmi vücut geliştirme evde yapması zor mu sizce fikirlerinizi alabilir miyim ? kaç ay yapması gerekir kardeşimin ? bide şu var abur cubur yemiyor kardeşim .

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence sen kendini yazmıssın ya hadi neyse :D

1|1
    1|1
    • çaktırma asıl hesabım kapandı :D

• teşekkürler en iyi cevap için :D evde ne yaparsan yap düzeni sağlayamazsın en iyisi salon

• Rica ...

Kızlar Ne Diyor 2

• abur cubur yemesin çok doğru bir tercih meyve sebze yağsız protein özellikle protein bol bol yesin. Boy uzamasına bende barfix falan çekerse katkısı dahi olabilir. bol bol onu denesin. ağırlık olarak evet boya olumsuz yönde etkisi olabilir. yaşı küçük çünkü daha. yemeklerden bi iki iki buçuk saat sonra yapsın sporunu. kesinlikle etkili olur.eve barfix aletide alabilir.

0|0
    0|1
    • şimdi barfix aleti alınacak ya da özel yaptırılacak barfix kapı barları filan var koridora takılanda var bunlar vidalı değil vidalı olanlarıda dayanıksız . onun için özel yaptırmayı düşünüyorum :D adam akıllı bi ürün bulamadım int.de

• neyse kardeş :D çıkmaza girdi bende netten alışveriş yapıyorum ama dandik bişeyi almayım dedim . herşey için sağol yinede :D

• rica ederim kardeş =) Rast gele

• benım kardesım de 15 yasında aynılarını yapıyo vıdeolar falan ızlıyo o da dambıl almıs faydasını bılmıyorum ama yapmadan once zaten bırden boyu uzadı...:))

0|0
    0|0
    • valla bende kardeşimden görüyom bende yapıyom :D bakalım yaza nasıl olcam hergün güzelce yapıyorum spor birlikte yapıyoz :D

Erkekler Ne Diyor 5

• bu yaşta başladıysa ilerde fena olur

0|0
    0|0
    • azimle çalışıyo ben onun kadar çalışmıyorum sıkılıyorum hemen .

• spor ömür boyu yapılır. bol su içsin. ip atlasın her gun 20 dk. hergun yoğurt yesin.

0|0
    0|0
    • Tavsiyeniz için teşekkürler .

• 170 mi ? cep herkülü olacak heralde :D o değil de evde olmaz o iş, bi kere kaldırdığınız ağırlığı artırmıyosunuz, aynı ağırlığı kaldırarak kas geliştirmezsiniz hatta kas yıkımı bile olur, yanlış çalışıyosunuz. karın kasları için mekik yeterlidir ama göğüs kol omuz için salon şart.

0|0
    0|0
    • kardeşim günlük güzelce çalışıyo çocuğa bakıyom terin suyun içinde kalıyo . geçen sene çok kiloluydu bu sene 60 kilo ve çocuğun artık karnı düz . spor yapmadan önce int.den ısınma hareketini açıyo tek tek yapıyo sonrada videolar izleyip hareket yapıyo . okula gittiği için salona zamanı olmuyo . günde 10 km yürüyo kardeşim bu arada

• evde yaptığı hareketlerle boy uzaması engellenmez.. bir gün şınav ceksin , bir gün barfix. bir gün de dambılllar ile omuz ve kol calışşsın sürekli devam etsin beslenmeside iyiyse yapar birşeyler 3-4 aya fark eder. fit olur.

ama iyi birşeyler istiyorsa spor salonu iyidir

0|0
    0|0
  • zor arkadaş ya omuzlarım baya genişledi falan ama kaslar sıkmadan belli olmuyor bayadır spor yapıyorum ama, spor tek başına yetmiyor , yediğine falanda dikkat etmen lazım , proteinli şeyler ye ,

0|0
    0|0
    • anladımda proteinli şeylerde sürekli yenmez ki . anamız akşam yemek yapmış şunu kaldır proteinli bişey mi getir diyelim :D ne varsa onu yiyoruz .

• ben günde 1 ekmek yiyorum belki daha fazla . kilolu değilim karnım düz benimde . protein tozuna bulaşmamda para yok zaten :D protein içeren yiyecekleri ne zaman yemeliyim . ben sabahtan akşama kadar iş güç uğraşıyorum akşam geliyorum çalışıyorum . sonrada yatıyorum . spordan önce ne yemeliyim sonra ne yemeliyim pek bilmiyorum . biraz detay lütfen

• yemeklerde ATP olduğu için hem başta ye hem sonda ye :D ama vücut en dirençli saat 14.00 15.00 arası oluyomuş diyo doktorlar , hem nasıl yaptığına da dikkat et , kaldırırken nefes ver , indirirken nefes al , ama tabi çok fazla protein yeme , karbonhidratlar vücutta 4-5 saat protein 7-9 saat kadar vücutta kalıyor

Yükleniyor...