Istanbuldaki spor salonlari ucretleri?

İstanbul kadikoyde yasiyorum 19 yasindayim kilom yerinde ama boyum kısa spor yapmak istiyorum ama kilo vermek icin degil vucudum sıkılaşsın diye bunun icin önerdiginiz kadinlar icin musait olan spor salonlari ve ücretleri hakkinda bilgi verir misiniz?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kadıköyde güzel yerler var ben Avrupa yakası olsaydı önerebileceğim kendi gittiğim salon ve onun dışında 3-5 yer vardı. Ama karşıda da Akasya Jatomi iyi diye biliyorum bu Kadıköyde Marmara uni fakültelerine yakın baya. Gittiğim salon ve ordaki salonda karışık çalışan tanıdığım hoca vardı ordan biraz muhabbeti olmuştu. Jatomi'de herkes işinde gücünde şahsen benim spor yaparken hiçbirşey umrumda olmaz. He birisi yardım istedi falan tabiki ederim ama onun dışında muhabbet etmem. Bu iş disiplin işi , istersek karşılıklı dışarda oturur muhabbetimizi ederiz orası ayrı ;)

0|0
    0|0
    • Tesekkurler, peki ucretleri 1200 300 civarında mı? Mesela sen ne kadar ödeme yapıyorsun aylık

• Ücretleri gayet makul ortalama benimde aylık 100 liraya geliyordu sanırım. Gayet geniş spor alanı, onun dışında cross fit vs. grup dersleri olsun gayet güzel , duş vs. ihtiyaçları açısından temizdir şahsen jatomiler. Ve benim gittiğim şubede erkekten çok kız var ki rahat olmasa insanlar gelmez yani. Bunun dışında senelik 1000 1300 arasına kayıt olursun tahminim. Kadıköy'de salon konusunda geniş bir ağı olan bir yer , araştır netten git gör karar ver bence.

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...