Kızlar, Direk dansı yapmak istiyorum daha önce giden var mı nasıl yapması çok zor mu?

Pole dans ya da direk dansına gitmek istiyorum şimdilerde çok modaymış daha önce giden veya gitmiş arkdaşı falan olan var mı yapılması nasılmış zor mu? birde nasıl bir kaıyfet uygun olur sanırım kısa bişey giydiriyorlar yorumlarınız neler?

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Turabiye sor

0|0
    0|0
    • Sen bilmiyormusun

• okumadım

• www.milliyet.com.tr/.../
      baksana nasıl attırmış adamı içeri ikimizde biliyoruz bu olayın aslında nasıl olduğunu bir oku bak kim haklı sence

Kızlar Ne Diyor 4

• http://www.uzmantv.com/konu/direk-dansi-ogrenin bu videoları sırasıyla izle, zaten vazgeçeceksindir büyük ihtimal :D

0|0
    0|0
    • Tesekkur :)) aaa neden vazgicecen diyorsunki?

• saolda bu evde olcak bişey değil yaa evde direk lazım :D tutmka için

• Evde de yapılabilirmiş videoyu tam izlemedin sanırım :) Yurt dışından direk sipariş ediliyormuş ama kafanı ve boynunu seviyorsan bence evde yapma, Allah muhafaza kafa üstü bir düşsen... Feciiii :O :D

• Direk dansi ne la striptiz mi

0|0
    0|0
    • Hayir direge sarilqrak dans ediyirsub ellierin diregi tutuyor dans sonuna kadar

• soru beklemdğim yerden geldi :) ama amaan sende karşımısınn yoksa? öteki tarafamı götürcem :)

• Hayır karsi değilim ama hoslanmiyorum açıkçası. Hani kizlar daha cilvelidir ya. Bu dans turu bence kadınlara daha fazla yonelik. Bana gore erkek sert olmali :)

• Sen nasil erkeksin ya

0|0
    0|0
  • Maşallah

0|0
    0|0
    • saolda :) var mı bir blgin nasıl birdans zormu

Yükleniyor...