Yurttaki güvenlik görevlisi ne yapmaya çalışıyor?

KYK yurdunda kalan bi öğrenciyim. Ben bi yorum yapamıyorum sizler ne diyceksiniz bakalım. bizim giriş- çıkış sistemleri parmak iziyle. herneyse sabah okula giderken o uvenliği görüyorum bakıyo bana devamlı hani öyle normal bakmakta değil ols anlıycam ama yok gözüme gözüme bakio resmen. Okuldan geliyrum parmak bastım beni gördü yine çıktı dışarı kapıya yine bakıyo hayır adamla hiç selamlık bile olmadı arada bişey diyemiyorumda. Bir değil iki değil ep böyle bakıyo nerde görse. Bu adam bana bişey mi, hissediyo ya

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• herkese karşı öyle bakıyorsa huy edinmiştir.sana özelse farklı duygular besliyordur

0|0
    0|1
    • Bilmiorum işte ne niyetle yada herkese aynı mı bakıyo ama oda arkadaslarım bıle farkettı ya

• senin ona karşı hislerin nedir?

• ya bıldıgım guvenlıkçi abiiiiii ne olcak

Erkekler Ne Diyor 12

• şikayyet etsene sen ... polise şikayet et gerekirse ara ismini cismini söyleme yurtta kalıyorum felan lütfen bir güvenlik görevlisi kötü kötü bakıyo bana ismini öğren görevlinin gereğini yapar onlar ...

0|0
    0|1
    • Yorumalrda arkadasın bırı herkese mı oyle bakıyo dıyoda bılmıyorum ama haddınden fazla bakıyo ya

• arkadaşlar sakin adam sadece bakıyor bu o kadar da kötü bir şey değil

• kız çok rahatsız olmuşş demekki öküz gibi bakıyo mal herif...

• adamın gözlerinde röntgen cihazı vardır

yurda yasak bişy sokup çıkarıyonmu diye bakıyor

yok bişi

0|0
    0|0
  • istemiyorsan kafanı çevir olsun bitsin.

0|0
    0|0
  • iyi ve ya kötü bir şeyler hissettiği orta da gözlerine mi bakıyor yoksa vücuduna mı önemli nokta bu bir de sen onun için ne düşünüyorsun

0|0
    0|0
    • ya vucuda hıc bakmıyo sadece bana bakıyo bede kafamı cevırıorum zaen hemen. Ben bısey dusunmek ıstemıyorum Olmaz Olamaazzyanı

• Oha ya... harbıden ohaa

• ne ohası ne var bunda belliki adamın duyguları masumane

• bence çok şey hissediyor sadece bi şey degil :D

0|0
    0|0
  • sizin sistem yanlış :) kız bloklarında bayan görevliler kalması gerek. bizde öyle :)

0|0
    0|0
    • tamam bızdede öyle. Ama ana cıkıs kapısındanda basıyoruz bız parmagı orda duuruyolar. Hangı yk dasın sen

• sen söyle bi nerden ? :D

• ekle öyle :D tüm kızlar soruyor öğrenmesım nerde kaldıgımı :D

• Sen de onun gözlerinin içine bakma ;)

0|0
    0|0
  • sakın gülme!11!11!1!1!1!

0|0
    0|0
  • Senin ona karşı ilgin hoşlantın varmı

0|0
    0|0
  • sana vurulmuş olabilir.

0|0
    0|1
  • sikayet et

0|0
    0|1
  • Aman dikkatli ol bu devirde kimseye güvenme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• his?

bitaraflarını kolla derim ben.

0|0
    0|0
    • bacım kapalı pardusolu bırıyım zaten. Ne tarafı kolluycam daha

• kapa demiyorum canım kolla diyorum. adam niyeti bozmuş ne halt etceği belli olmaz..

Yükleniyor...