SGK ile ilgili soruma cevap arıyorum

GSS kapsamında isteğe bağlı ayda 37 TL sigorta yatırıyorum. Tabi ki bunu devlet mecburi yaptı herkez sağlıktan yararlanacak diyerek. Neyse sorum şu: Ben 1 yıldır yatırdığım tutar hiç değişmedi ve şimdiye kadar bir hastaneye gitmedim. Fakat yakınlarda göz için gitmeyi düşünüyorum. 18 TL karşılığında istediğim özel hastanede muayene olabiliyormuşum, peki muayene ve ilaç alımı sonunda yatırdığım tutar da değişikklik olacak mı? artacak olursa nekadar artar? bilgisi olanlar cevplarsa sevinirim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• nıye ozele gıdıyorsun devlet hastanesı ucretsız hep ılaclarınıda ucretsız alırsın bosuna para vermezsın 182 ınternetten randevü al özel gıbı hıc beklemeden saatın gelınce gırıyorsun ıcerı gecmıs olsun sımdıden

0|0
    0|1
    • Bırakın bu iktidar ağızlarını devlet hastaneleri ücretsizmiş ilaç almak ücretsizmiş, nerde yaşıyosun sen?

• Hastalık göz olunca devlet hastanesindeki doktorlar bana hiç güven vermiyor. Neden diyecek olursan, Askere gitmeden önce sağlık kontrolu için asker hastanesine gönderilmiştim onlarda doktor olmadığı için bildiğin devlet hastanesi göz polikliniğine gönderdiler oradaki doktor bana resmen şaşılık teşhisis koymuştu.. Ne alakaysa artık siz düşünün gerisini.

• hastanede devlet hastanesınde calısıyorum 15v senedır uyu sen

Erkekler Ne Diyor 1

• GSS de ödeceğin tutar özel hastaneye gitmenle ilgili değil.Asgari ücret değiştikçe o 37 dediğin değer az da olsa değişiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...