İlk iş gününüzü hatırlıyor musunuz?

Nasıldı ilk iş gününüz ? İş hayatına yeni girceklere tavsiyede bulunmak istermisiniz ? önümüzdeki hafta yeni işe başlıyorum da :)

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi benim ilk iş günümü geçelim ama sana bir kaç tavsiyem olacak;

Nasıl bir yerde çalışacağını bilmiyorum ama nerede çalışırsan çalış; Herkesle aranda mesafe olsun "Gömleğin ilk düğmesini yanlış iliklenirse diğerleri de yanlış gider misali" sen daha başta herkesle haşir neşir olursan eğer bu senin zararına olacaktır. Çevreyi iyi gözlemle mutlaka iş yerlerinde gruplaşmalar vardır o grupların arasına girme. İş yerinden sakın birisine aşık olmak aşk meşk düşünme yani. Senin orada bulunma amacın belli çalışmak, para kazanmak, ekmek parası kazanmak. Koca aramaya gitmedin oraya. Birileri seninle yakınlaşmaya çalışırsan daha baştan reddetmelisin. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar mesafe kavramını mutlaka yaz bir kenara. Zaten diğer arkadaşlar klasik önerilerde bulunacaktır sana onları yazma gereği duymadım:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 16 yaşındaydım yaz tatilinde sabah gittim benden 2 -3 yaş büyük biri vardı sigara almaya yollamak istedi beni git kendin al dedim :) umrumda değildi en ufak bişey dese agız burun dalacaktım, saolsun arkadaşlarda aynı sanayideydi :))) usta geldi mermer atölyesiydi işin amelelik kısmını bana yaptıryolardı 1 ay filan çalıştım benden bu kadar dedim aldığım biriktirdiğim parayla tatile gittim haftalığı iyiydi memurdan fazla alıyodum.

0|0
    0|0
  • öncelikle hayırlı olsun. ilk iş günleri biraz garip geçer, ilk başta biraz heyecan yaparsın ama hep şunu düşün title ları ne olursa olsun bir zamanlar onlar da bir yerlerde ilk kez işe başlamışlardı, onların da senden tecrübe vb hariç bir üstünlüğü yok, rahat ol yani çok kasma, çok sessiz durma

0|0
    0|0
  • Ben hatırlıyorum da sana akıl veremem sanırım hapiste gibi hissetmiştim kendimi :)

0|0
    0|0
  • unutmadım valla daha 13 yaşındaydım ve babam ilk çalışacagım yere götürmüştü

0|0
    0|0
  • 2 sene var :S ama çok heyecanlanırım :)

0|0
    0|0
  • hatirliyorum ya daha 14 yasindaydim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...