Özellkle profesyonel çapkınlar cevaplasın lütfen!

Bir erkek sürekli ilgileniyo benimle bakıyo konuşmaya çalışıyo 2 gün sonra ilgilenmiyo yüzüme dahi bakmıyo aradan 3 gün geçiyo yine ilgileniyo sonra 2 hafta hiç yüzüme bile bakmıyo. ben de onu tınlamadım ve şuan ilgilenmeye devam ediyo.derste yakınlarıma oturuyo.kafasını çeevirip bakıyo. kızlarla çok kolay samimi olabilen biri ama benimle sadece bakışıyo samimi olamıyo.öyle dalga geçer gibi bi hali de yok, saygı duyuyo gibi. napmaya çalışıyo sizce?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• bi kadro açılmadı ki girelim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Burcu murcu boşver bak ben sana bir sır vereyim çocuk seni kendine bağlamış, dikkatini çekmiş ama onun için seçeneklerden sadece birisisin hani sen olmasan da başka birisi de olabilir yani onun için çok önemli değil. Seni düşürmeye çalışıyor birlikte olursanız da kızlarla samimi olmaya aynen devam edecek :D

1|0
    0|0
  • Yaklaşmaya çalışıyor başka ne olacak? Yeşil ışık bekliyor artık kafana göre karar verirsin.

0|0
    0|0
  • Güzellik olarak Kendine 10 üzerinden kaç puan veriyorsun? Bunu doğruca cevapla konuyu derine indireyim..

0|0
    0|0
  • Hoslaniyo. Hoslandigi icin de cekiniyor. Tam sana yakinlasmaya calistigi zaman sen adim atmiyosun ve o da sinirleniyo.

Birazcik adim at bak senle konusmaya gelmezse bende bir sey bilmiyorum. Bazi kizlar cok mesafeli duruyo yanina yaklasilmiyo ya

0|0
    0|0
    • peki çekiniyorsa,ciddi mi düşünüyodur ? yoksa dalgasına mı? dalga geçicek adam çekinmez sizce?

• Ondan yaklasamiyodur :) ne olacak guzel kizlarin bu yalniz kalma sorunu.

• bana gelene kadar ne güzellerr süslüler var okulda.

• sen balıksın o da seni avlıyor malum oltaya vuran balık birden çekilmez çeker bırakırsın sonra tekrar çekersin sonra bırakırsın bu iş balık kovaya girene kadar sürer...

0|0
    0|0
    • yani beni zor balık olarak görüyor öyle mmi ? ondan mı bu kadar uğraş?

• o işler öyle olur zaten o ilglenmeyince de sen ilgilenirsin bu böyle gider

• peki balık kovaya girdikten sonra?

• ben yıllar önce istifa ettim ama yine de cevaplayayım :D

hoşlanmıştır seninle ya da sana öyle gelmiştir. bunu anlamanın tek yolu biraz daha ilgi gösterip sonuçları gözlemlemek

0|0
    0|0
  • vallah cok kizla ciktim arkamdan kosan kiz cok :D ama bazen bendede oluyor gozum takiliyor bi kiza oyle bakip duruyorum onu begenmedigim halde :D

0|0
    0|0
  • gerilla taktigi uyguluyor vur kaç misali

0|0
    0|0
    • ben o taktiği yemiyorum ama bana işlemiyo D o kaçınca ben de ilgilenmiyorum ve şuan kendisi tekrardan ilgilenmeye başladı

• nasıl yapabilirim peki böyle birini?

• güzellik ve mantık işi ikiside bir arada olmalı

• bazen elindekiler ona yetiyor yalnız aklıda sende

net karar veremedigini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • MAYTAP geçiyor haa haa haa

0|0
    0|0
  • dersini yanlış çalışmış bu arkadaş, mehter marşı gibi iki ileri bi geri dedik ama düzmantık yapmış o .

0|0
    0|0
    • nasıl ?

• şimdi ikinizin de hatası var, iki gün muhabbet iki gün küslük gibi bişey sizinkisi. şu ana kadar bakışmak haricinde bi muhabbetiniz var mı peki ?

• hayır yok sadece o benimle konuşmak için bahane buldu 2 kez. elimdeki fotokopileri gördü,onlar ne ? diye sordu o kadar

• Ergen o Ergen :)

1|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• banada olmuştu bir keresinde önce yaklaşıyor sonra uzaklaşıyor tek amacı seni kendine bağlamak başarırıda ama sonra arkasına bile bakmadan uzaklaşır bence bağlanmamaya çalış sonra üzülürsün

0|0
    0|0
    • nedenn bağlamaya çalışıyor peki ciddi bişey düşünmüyosa?

• bi keresinde kıskandırmaya çalıştı yine sonra benim yüzüme baktı sonra da önüne dönüp kıs kıs güldü. kıskanmam hoşuna gitti yani

• anladım hoşlanıyordur ama fazlada kafasına takmıyordur gördüğü an varsındır bence onun aklında kalıcı olmakta senin elinde kendi silahıyla vur onu ama abartma elinden hepten kaçırırısın onu :)

• Zaman geciriyor öyle.

0|0
    0|0
  • burcu ne ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...