Bacak inceltme?

merhaba, bacaklarımı çok beğenmiyorum yani üst bacağım kalın, eritmeyi denedim ama yağlarla felan basaramadım. sporlada bilmiyırum en fazla 1 hafta yapıp bırakıyorum etki etmiyor gibi geliyor, napabilirim?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• ip atladın mı

1|0
    0|0
    • evet atladım 1 ay felan bacaklarım ağrıdı bayağı ama incelme olmadı :/

• buraya atma zaten:) takibe alır mısın beni zahmet olcak ama :)

• ettim fakat mesaj atamıyorum sanırım xper puanı 1 :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Squat + Koşu

0|0
    0|0
  • Kendini motive edici seyler olmali etrafta. İyi oldugunu dusundugun birini takip etmeye baslayabilirsin. Bu sekilde kendinle kiyaslar once onun olculerine ulasmayi sonra da ondan daha iyi olmayi hedeflersin. İse duvar kagidindan ve youtube videolarindan baslayabilirsin ayrica antrenman sonrasi fotograf cek bol bol ileride bakip karsilastirirsin kendini cok iyi hissettirecektir. Basarilar dilerim.

0|0
    0|0
  • belki sana öyle geliyordur. kalın değildir. ayrıca sporla 1 haftada olacak şeyler değil süreklilik ister.

0|0
    0|0
  • Spora sevam et 1haftada degisim gormezsin kardesim bacak calis sürekli bacaklarin incelsin istiyorsan oyle aha girdim 1 ayda tamamdir yok duzenli gideceksin duzenli calisacaksin 3 4 ayda belli eder 1 2 senede de incelir

0|0
    0|0
  • Bir ara bana ulaş detaylı olarak anlatırım

0|0
    0|0
  • Kalın bacak iyi olur

0|0
    0|0
  • 1 haftadan ne olacak 2 3 ay yap taş gibi olur

0|0
    0|0
  • bacak erimez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı sorun bende var ya duvarıma girip sorulara baakarsan tonlarca sorular sormuş durumdayım mesaj atarsan bir kaç bilgi verebilirim ama tam çözümü hala bende bulamadım üst iç bacaktan bahsediyosan eger

0|0
    0|0
  • Ben her akşam yatmadan önce her bir 100 bacağımı ileri doğru uzatıp kendime doğru çekiyorum. Ağrıdığı zaman eğer çok ağrırsa bırakda normal bir kasıkta ağrı hissedeceksin. Dahada fazlalaştırarak dahada hızlı olabilşr belki ve yediğine dikkat et yatmadan önce 500 ml su iç ben öyle yapıyorum. Ama vücuduna bağlı.

0|0
    0|0
  • yağla bacak mı erirmiş bırak 1 hafta 1 yıl spor yapsan anca olur bacak en zor eriyen seylerden birisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...