Özellikle erkeklerin cevaplamasını istiyorum.

Erkekler ; farzedinki bir sevgiliniz var. ama allah için güzel bir kız. mesela sarışın seviyorsanız sarışınların en güzellerinden esmer seviyorsanız esmerlerin. uzun boylu ki türkiyede 1.75lik kız bulmak zor. bu bile yeterli bir neden güzelliği için. fiziği güzel. herşeyiyle güzel yani. Kızı üzüyorsunuz ayrılıyorsunuz. ayrılma nedeni hep sizden. hata sizde yani. Kız gidiyor bayaada kavga ediyorsunuz. Kız size biriyle çıktığını söylüyor sonra. Ama suçlu sizsiniz buraya dikkatinizi çekerim. düşünceleriniz hisleriniz ne olur ? artık onun bir başkasını sevdiğini onu kaybettiğinizi düşünün. vede sorumlusu sizsiniz . yani suçun büyüğü sizde. ne olur hissettikleriniz?

• Başkasıyla olduğunu söylerse bırakırım gider.
    50% (5)10% (1)30% (6)Oy Ver
  • Çok üzülürüm ama başkasıylayım dediyse biter.
    30% (3)40% (4)35% (7)Oy Ver
  • Çok üzülürüm onu geri döndürmeye çalışırım.
    10% (1)20% (2)15% (3)Oy Ver
  • Sevgim anında biter güzelliği umrumda bile olmaz
    10% (1)30% (3)20% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• normalde öyle birini üzmem ki ayrılmaya gitsin iş

ama diyelim ki öyle bi eşşeklik yaptım

mutluysa gerçekten karışmam ama mutsuzsa kazanmaya çalışırım

yoksa yaşayamam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bedenden ibaret kızın, ayrılığı sindirememesi

3|0
    0|0
    • ayrılığı sindirememe gibi bi durum yok. seviyordum . hepsi bu tamam mı? herşeyine katlandım. herşeyini çektim. yapmadığını bırakmadı. yinede yanında kaldım. ama biyerden sonra birşeyler ağır geliyor. değerimi anlasın istedim anlatabiliyormuyum? beni kaybettiğini farketsin artık farketsin ve yaptıkları için üzülsün istedim. bilip bilmeden yorum yapmayın lütfen. durduk yere böyle şeyler yapacak kadar kişiliksiz değilim çok şükür.

• işte bu yazdıklarına sindirememek deniyor

• Acı mı çektirmek istiyorsun eski sevgiline yoksa böyle bir olay gerçekten var da nasıl hissettiğini mi merak ediyorsun. Her iki ihtimalde de sen bırak bunları da hayatına bak. Acı çektirmek istesen de ya da acı çekip çekmediğini merak etsen de aynı. Geçmişten kopamazsan geleceğine bakamazsın.. Zaten her şey güzellikle de bitmiyor. İstediğin kadar güzel olsun karakteri bozuksa ya da anlaşamıyorsak güzelliğinin bir önemi kalmaz...

0|0
    0|0
  • ağzımıza ettin tamam lan suçlu biziz anladık :D madem suçlu benim yoluma bakarım ne b*k yerse yesin.sonuçta benim kararım arkasında da dururum

1|0
    0|0
  • valla gidene kapı her zaman açık suç bende olabilir ama daha benden ayrılmadan ne çabuk kendine sevgili bulmuş? yolcu yolunda gerek diye bir şarkı var bence yol veririm hata her zaman affedilebilinir mazur görüşebilinir adı üstünde hata ama ihanetin hiç bir mazuratı yoktur affıda yoktur istersen dünyadaki bir güzel o olsun

0|0
    0|0
  • ortada pişmanlık varsa üzüntü olur tabi ama ayrılık nedeninin ne olduğu önemli kız hakediyo mu , erkeğe pişmanlık süresi bile tanınmamış dediğine göre hemen başkası hazır, bence kız da his yok.

0|0
    0|0
  • Tamam suçlu olan benim ama bu onun hemen gidip bi başkasını bulmasını gerektirmez.

0|0
    0|0
  • bu saydıklarının aynısı bi manitam vardı ama fiziği kötüydü neyse üzdüm ayrıldık. galiba şimdi başkasıyla beraber ve hiç umrumda değil

0|0
    0|0
  • Birincisi ben böyle narsist içi boş bi bibloyla beraber olmazdım. İkincisi hadi oldum diyelim kurtulduysam bidaha da bulaşmazdım.

0|0
    0|0

--------------------------------------------------------------------------------

0|0
    0|0
  • Ya önce ne güzel sevinmiştik okurken, sonra bir baktık ki öküzün önde gidene olmuşuz.. Ben sevdiğimi niye bu kadar üzeyim ki? Ruhum bunalmış zaten yalnızlıktan..

0|0
    0|0
    • diyelim ki oldu. sorumun cevabı ne olurdu ?

• Sen başka biriyle olduğunu onun gözüne gözüne sokarsan en büyük cevabı vermiş olursun zaten. Ama hiç umurunda da olmayabilir. Belki sadece sen seviyordun onu, o da vakit geçiriyordu. Gerçekten ne düşündüğünü bilemezsin ki..

• Neyleyim güzelliğini bendeki bu aşk olmasa kendini övmüşsün kız az kendine eleştiri yapmalısın

0|1
    0|0
  • ya sen açıkça eski sevgilimin canını yakmak istiyorum böyle böyle yapsam işe yarar mı diye sorsana

0|1
    0|0
  • benim boyum 1 83 ama ben oyle cok uzun kizlari sevmiyorum ;D en fazla 1 68 olmali :D

1|0
    0|0
    • tamam seninki senin sevdiğin gibi olsun. öyle düşün.

• bana karımı yok. !

0|1
    1|0
  • hayır kendimin hatalı olduğunu düşünmüyorum deyip inatlaşırım :DD

0|0
    0|0
  • kendi düşen aglamaz

0|0
    0|0
    • burda erkeğe ithafenmi bu :))

• şansın da güzel olsun

çok işine yarar

• umarım. :)

• şimdi burdaki kız sensen eğer, objektif düşünemezsin, elemanı da dinlemek lazım, acaba neler yaşadınız da böyle oldu. ama artık senin başka bi sevgilin varsa o işin geri dönüşü yok, çeker giderim, ne işim olur artık.

0|0
    0|0
  • Ayrıldığım kızı umursamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Soruyu hem gizliden sor hem de gizli cevap verenlere laf et. Kibir akıyor sorunun her köşesinden. Ayrıca açık açık sormamışsın bile ki açık açık cevap verilsin. Öyle bi sormuşsun ki sen bulunmaz hint kumaşı o ise kötü kalpli romeo sanki. Ben hçbir erkeğin başkasıyla sevgili olmuş bir kızı kazanmak için uğraşacağını da sanmıyorum. Yalan bile olsa.

1|1
    1|0
    • hahaha aynı kişisin biliyorum yeter kendince içindekileri kustuğun. çok çirkinsin heralde yediremednmi anlamadım. sormak istediğim soruyu açıkça sordum. güzelliği vurgulamamın nedeni çirkini çabuk unutrsnda güzelden vazgeçmek kolay değil. tamam mıdır? hadi şimdi fazla konuşma. cevap vermessn olr biter. atlama her b*ka.

• komik olma aynı kişi olsam o kıza + veren kim o zaman? :) biraz zeka parıltıları görmek istiyorum yarab dışa verirken içi neden esirgiyorsun ki ah ah :/

• seninde dışını esirgemiş. demekki oluyormuş böyle şeyler. hadi s*ktir git.

• Sorunun yarisinda kendini övmüssün ne itici bi insansin ya.

1|1
    1|0
    • sende buna bu şekilde cevabı anca gizli verebilirsin işte. hayat :)

Yükleniyor...